StandazPorubhradu
O uživateli
- Přezdívka
- StandazPorubhradu
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,219
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Říkala to Brienne tomu mnichovi Meribaldovi?
-
Jinak, když napišete mi, tak ja vam to taky pošlu. A nemusi tp byt na fejkbuk.
-
Ano.
-
-
To bude ten mistr na dračím kameni. A Říká to Shereen. Nevím jak se jmenoval. Myslím, že mistr Coleon?
-
Pycelle?
-
@Raqos, myslím, že máš příliš náročné požadavky. Pochybuju, že něco takového může existovat. Ale třeba se najde nějaký blázen, který to udělal, či udělá.
-
Tak pokud seriál skončí dřív, než vyjdou knížky, tak tam ten rozdíl bude asi obrovský.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od StandazPorubhradu 31. ledna 2014
-
@Peterko Správně, dávej. Jinak ja jsem rad za těžké. Sám mám problém těžké vymyslet.
-
-
Já nechápu, jak mohla Sansa porazit Aryu. To mi hlava nebere.
-
Geofry?
-
-
Brienne s tím serem, který se k ní připojil(nemůžu si vzpomenout na jméno), před tím byl ve službách Tarlyho.
-
Jsem si ve čtvrtek objednal ten grafický román Hra o trůny, tak jsem zvědav. Když jsme v té sekci komiksů, tak já jsem velký fanoušek Asterixe. Mám doma všechny díly a dokonce i jeden v originálním jazyce.
-
Pamatuju si na ten výrok, ale nemužu si vzpomenout kdo ho řekl a proč. Zkusím, Tywin?
-
-
Mance
-
Jorah Mormont Viserysovi?
-
Tyrion to říkal. Říkal to nějak v souvislosti s rudou svatbou, myslím, že Tywinovi?
-
Meera a Oša?
-
Asi deset minut. Ja to mam v pdf a použil jsem vyhledávač. :D
-
Jaj, tak toto nevim, jestli někdo uhodne. :D Ja už to nevydržel a našel jsem si to.
-
Kdyby se našel někdo hodný, který má v češtině Rytíře v přísaze a Tajemného rytíře a poslal mi je na palaceks@gmail.com, byl bych moc vděčný.
-
Jo.
-
-
Slynt? On byl takový podlézavý.
-
A nebyl to Stanis? Ale s kým? Stanis určitě odpovídal. A bude to na zdi. Zkusím Marshe.
-
Bych řekl tak Tormund a Jon, když divocí procházeli bránou?