StandazPorubhradu
O uživateli
- Přezdívka
- StandazPorubhradu
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,219
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Tak ono kdyby tam docházelo k docela rychlé precesi zemské osy, tak by se to dalo docela dobře vysvětlit. Precese zemské osy má periodu 26000 let, ale kdyby byla perioda precese jen malinko odlišná od periody oběhu kolem slunce, pak by tady byly dlo…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od StandazPorubhradu 31. března 2015
-
@Miya Aha, jsem si to našel. Stannis to opravdu neříkal. Jsem si myslel že jo. Pardon.
-
Však @stark má pravdu ne?
-
Qhorin půlruký?
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od StandazPorubhradu 19. března 2015
-
-
@M1on Když si rozklikneš ten odkaz od @Everett_Young tak tam je napsané, že to bude v tv v dohledné době.
-
Tak stravil jsem nad tm tři hodiny. Ale nedalo mi to, dokud jsem to neměl celé.
-
Jj. Já ji vymačkávám u hrdla. :D
-
Téma prkýnko jsem nikdy nechápal. Proč vůbec někdo řeší takové malichernosti.
-
Neříkal to mistr Cressen Davosovi?
-
@Depresor Nějake silverlighty si muzou strcit nekam. Jsem si to stahnul z torentu.V diskuzi Novinky o natáčení 5. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od StandazPorubhradu 13. února 2015
-
@SKALA V našem čase to bude 9.2.2015 v 1:30 hodin.V diskuzi Novinky o natáčení 5. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od StandazPorubhradu 6. února 2015
-
Asha Greyjoy to říká nějákému svému prvnímu milenci, už si nevzpomenu na jmeno?
-
-
-
@pavel Já si spíš myslím, že Daenerys znovu osídlí Valyrii :twisted:
-
@Vena Tak tohle ale bylo v tom článku už okolo poledne, jak jsem ho četl.
-
@Krisa Mají
-
Dneska mi to přijde. Už se velmi těším. Sice mám v pátek zkoušku, ale ...V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od StandazPorubhradu 27. ledna 2015
-
@Tris Ano.
-
-
-
Jen tak mimochodem, když už jsme u toho hokeje, chystáte se někdo na letošní mistrovství?
-
Říkal to John Arye.
-
-
Hoši, vy jste mě navnadili, že si silmarilion zase přečtu.
-
Každopádně, je třeba se na to dívat s nadhledem.
-
-