Černá_Alison

O uživateli

Zakázaný
Přezdívka
Černá_Alison
Datum registrace
Návštěv
129
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Díky Brbr :-)) Takže jsme kompletní - Slova - zdát se, Skagos, bahno, věčný, krysa, Ghiskarský jídelníček, písečná bouře a poslední. A nyní směle do toho a posílat mi PM :-)) Ve středu 14,8, zveřejňujeme - to je času habakuk :-))
  • @Thorar Právě :-)) Po rvačce je klid, hormony se vybouří a u baru se to všechno srovná s vědomím, že příští sobotu,..:-D Málokdy v tom je víc než přebytky mladické energie :-D
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 11. srpna 2013
  • @Arutha Výborně:-)) Slova - zdát se, Skagos, bahno, věčný, krysa, Ghiskarský jídelníček, písečná bouře.... A poslední? :-))
  • @Branislav_Gepeto aha, tak to jo :-) Místy kulervoucí :-)) Tak sem ještě se dvěmi slovy - kdokoliv může přidat (včetně náhodných kolemjdoucích:-) )
  • @Tom Kdepak, každý je jedno :-)
  • Slova - zdát se, Skagos, bahno, věčný, krysa, Ghiskarský jídelníček,.... Ještě 2 a můžeme začít :-) (mimochodem moc kombinujete a moc vymýšlíte slovo, které použijete. lepší je použít první, co vás náhodně napadne :-) Ale to při pátém kole už bude…
  • @flanker.27 V ložnici nám neprší :-D
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 11. srpna 2013
  • Slova - zdát se, Skagos, bahno, věčný, krysa,....
  • @flanker.27 Mám tam čtyři velké knihovny o nejméně 2000 kouscích knih :-p (to samosebou jen v ložnici, dalších knih mám taky dost ve vššech jizbách:-p )
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 11. srpna 2013
  • Výborně, tímto považuji druhé kolo drablat za zahájené :-))) Pravidla znáte:-) Moje slovo je "zdát se", Everett tu nechal "Skagos" a Krisí "bahno" a Darren přidal "věčný". Slova - zdát se, Skagos, bahno, věčný. Přidejte další 4 kousky:-)
  • @flanker.27 Přes práh mojí ložnice nesmíš, ale jinak mi to je vuřt :-D
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 11. srpna 2013
  • Jasně, mohli by stejně tak dobře hrát tenis, ale rvačka je stylovější :-D (a rozhodně lepší na testosteron:-) )
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 11. srpna 2013
  • Ti, co jsou příliš pochroumaní se jdou hojit ku baru a vítězové do sebe kopnou panáka a jdou pro holku, která se jim líbí :-))
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 11. srpna 2013
  • @Thorar jak primitivní :-)) Ale jak účinné :-D Proč myslíš, že se strhla rvačka před ploužákama :-) Aby bylo jasné, kdo s kým může jít tančit :-D
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 11. srpna 2013
  • Taková skutečná historka z pražeských pohovorů. Máme velmi dobrého přítele, který ještě 2 roky po škole nemohl najít práci. Je plachý a má vadu řeči. V praze se vše řeší přes hrrrc studia a na normální pohovor nenarazíte. Neprošel žádným. Až jednou …
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 11. srpna 2013
  • Pokud někdo vybírá na pohovoru podle deštníku místo podle schopností a vědomostí, tak si plně zaslouží, co dostane :-)) Když jsem na zábavě vybírala vstupné a někdo platil mokrými bankovkami, tak bylo jasné, že to je skaličok - měli to přes řeku a …
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 11. srpna 2013
  • @Montezuma3 Funguje to i na Hurvínka :-D
  • 1. Bran 2. Flanker 3. Everett 4. Blekfiš Ještě nějaký dobrovolník či dobrovolnice? :-))
  • @Montezuma3 No tedy:-)) já zatím jen zkusila to mono, nasbírala jsem sice 5 ačívmentů, ale prácvě tam nevidím bílé :-)) Akorát jsme zatím zjistila, že skutečně záleží na druhu hudby. Zatímco Devin měl cesty poměrně rovné, ale barevné a šedé notně pr…
  • Krisí vím, že se těší, ale nemám jistotu, že bude taky psát, i když o tom již uvažuje :-)) Že nám propašuje své slovo již víme:-)) 1. Bran 2. Flanker
  • Nekecej, že nosíš taky bouřku, Vacátko!
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 10. srpna 2013
  • Takže pro - 1. Bran Krisí vydrž :-)
  • Flanker jakožto pan TAU :-D
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 10. srpna 2013
  • Udatní pisatelé, spustíme tedy další drabble kolo, abychom přebili tu pachuť marného očekávání v povídkách? :-)) Jste-li pro, budu i já ráda:-) Promylsete si to a až tu najdu aspoň 5 komentářů, že chcete pokračovat, tak to spustíme:-) Zároveň samos…
  • @Montezuma3 Já na tom dnes ohrála celé album Addicted od Devina :-) A koukám, že máš o tři ačívmenty víc :-p Akorát jsem dost přesně nepochopila systém hraní, kromě toho, že mám nalapat co nejvíce barevných a žádné šedé :-) Prosím, prosím, poraď :-)
  • To je kouzlo drabble - bonsaj je zajímavější než vzrostlý strom :-)
  • My v CHKO nejezdíme na školu v přírodě :-) Kam asi? Do národního parku? :-D A na branná cvičení sice byla povinná, ale mamka vždycky napsala učitelce, že ať mne sebou teda nebere...ale jak na potforu mne vzali vždycky aj bez pláštěnky :-p
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 10. srpna 2013
  • @Krisa A budeš je nosit oba najednou? :-)) Já nesnáším deštníky od doby, co mne s ním maminka neustále mlátila do hlavičky při chůzi těmi kovovými konci špic! Pak když mi nabídla, že mne schová k sobě pod deštník, tak jsem raději prchala napřed, pro…
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 10. srpna 2013
  • @Thorar Já jsem si žádného kravaťáka nebrala - na svatbu je předepsaný čistý slušný oděv bez bližší specifikace :-)) @Everett_Young Milion kusů oděvu a ani jeden nesedí :-D
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 10. srpna 2013
  • @Thorar Nehledě na to, že ani jedna z těch akcí oblek nevyžaduje :-D
    V diskuzi Lampárna Komentář od Černá_Alison 10. srpna 2013

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě