Sethi
O uživateli
- Přezdívka
- Sethi
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
Já je prostě nějak nemusím, stejně jako nemusím HIMYM. Přijde mi to takové přímé, předvídatelné. Californication jsem chvilku sledovala, neurazilo mě to, ale nějak dlouhodobě neupoutalo.
-
-
-
Jak nám všem vadil dabing u Včelky Máji, co? =)
-
Musím říct, že se mi to načtení tolik nelíbí. Ten pán tak zvláštně pracuje s hlasem, je to nepříjemně naléhavé i v pasážích, které si to nežádají.
-
Lábus? Však v angličtině, ne? Nejlepší cesta k rozšíření slovní zásoby. O sovách teď vím anglicky víc, než jsem kdy věděla česky =)
-
No zkusmo jsem rozposlechla náhodnou sedmdesátou (?!) kapitolu z první knihy, a zní to dobře. Po pěti knihách rozličných sovích hlásků je to příjemná obměna Došla jsem k tomu, že nehledě na to, jak je audiobook dobrý, člověk to musí jednou za čas pr…
-
Jsem koukala, že čtvrtou knihu už čte právě někdo jiný a že jsou na to dost rozdílné reakce - zřejmě tak rozdílné, že byla dokonce načtená dvakrát, pokaždé někým jiným.
-
-
-
-
-
Netvrdím, že trochu tmavší obočí je špatné a jsem ochotná připustit, že to v některých případech může fungovat. Možná je to nešťastným tónováním fotky, ale podle mě to prostě v případě téhle slečny, která v základu působí jako tmavý typ, nevypadá do…
-
Nebo takový Jules Verne a jeho osmistránkové vodopády =)
-
-
-
Jenže Gandalf nebyl napsaný podle Conneryho. Roland podle Eastwooda psaný byl.
-
-
-
-
*utírá slzu pro Rolanda*
-
-
-
-
-
-
-