LordThames
O uživateli
- Přezdívka
- LordThames
- Datum registrace
- Návštěv
- 4
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
néé vona ho zachrání, ještě před tím, než ho úplně dozabijou... jakože on ještě nebude mrtvej, jen v sobě bude mít zabodanejch pár dýk... ;)
-
Hej.. Jon to jako přežije... ona za ním totiž přiběhne mellisandra, nebo jak se tačervená ženská jmenuje, a zachrání mu krk... a záda... a nohu... a hruĎ....
-
E Y: Já osobně spíše fandím Targaryenům... tomu novýmu Aegonovi, nebo jak se jmenuje, Jonu Sněhovi a Daenerys... řekl bych, že si z těh dvou na konci knížky udělá Dany harém ;)