LordThames

O uživateli

Přezdívka
LordThames
Datum registrace
Návštěv
4
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • néé vona ho zachrání, ještě před tím, než ho úplně dozabijou... jakože on ještě nebude mrtvej, jen v sobě bude mít zabodanejch pár dýk... ;)
  • Hej.. Jon to jako přežije... ona za ním totiž přiběhne mellisandra, nebo jak se tačervená ženská jmenuje, a zachrání mu krk... a záda... a nohu... a hruĎ....
  • E Y: Já osobně spíše fandím Targaryenům... tomu novýmu Aegonovi, nebo jak se jmenuje, Jonu Sněhovi a Daenerys... řekl bych, že si z těh dvou na konci knížky udělá Dany harém ;)

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě