Tom
O uživateli
- Přezdívka
- Tom
- Datum registrace
- Návštěv
- 795
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
@Montezuma3 Lepší rozlišení by tomu neuškodilo, je to neznatelné.
-
Ha, tak je to venku, kdo chce dělat pro Zemana v tiskovém? :D
-
Přidám se též rád. Už jsem to i hrál ^^
-
-
-
Nezapomínejte na klasiku :D
-
@Depresor Rusko, vodka, tetris, že je zabitý život? :D
-
@Thorar MB a CK nejsou RPG :D Mimo to to CK je jednička, takže by se to nedalo využít ani na AGOT mod :/
-
@Thorar Primárně jde o to, jestli myslíš neveřejné seznamy (tj. je to na netu, ale potřebuješ přístup); nebo plně veřejné (DPH, obch. rejstřík atd.).
-
@M1on Víc co děláme s civilními zrádci naší občanské věci? :D
-
@M1on rusové tak zabíjí. Obecně rusové mají samé chuťovky co se týče likvidace nepohodlných tím nejjistějším a nejvíce mučivým způsobem :D
-
@Thorar Nebo Centrální registr obyvatelstva (neveřejný)
-
@M1on
-
@Everett_Young Tss, zátkama...jako správný agent zabíjím lidi zásadně deštníkem s ricinovou kuličkou :D
-
-
Tak aby bylo vidět, jak se to má dělat :D
-
@Gorgloj já tam jediné specifikačně měnil pružinové tlumiče za hydraulické a plechy za karbon. Jinak je vše "původní" jak jsem kupoval (ve smyslu opravováno kus za kus stejný díl). A jinak, ano, jedná se o "sériový" vůz, ve smyslu motor je z Focusu …
-
@Thorar Schwartz jako odborný poradce, donor a dozor...aka největší lékařsko-záchranářský Bůh Král Jelimán I. republikové záchranné služby :D
-
@Thorar to je základ Rende-Vous. To že jedno dojede dřív a tedy poskytne pomoc dřív :D
-
-
@DanielSvatoš to se zase týkalo linky drogového bosse, ke kterému přišla urna, vzala si úplatek, dala mu deset minut a pak mu vtrhla do baráku, dle už ale nebyl :D
-
@DanielSvatoš Primář záchranky si vzal služební SUV, aby stihl párty svých exspolužáků, měl promile v žíle, jel na majáky, roztřískal se o jiný auto, protiřidiče se snažil uplatit, a vůbec se choval jako lobotomický pacient a ne jako vysokoškolák.
-
@Thorar No tak, musíš brát že se takhle doopravdy nikdo nechová, že ovčan vezme že je to čistá fikce v uniformách reality :D
-
@M1on First Responder podobný tomu mikroelektroMercedesu co má Praha v rámci Rende-Vouz.
-
@M1on Že je to oficiální montáž z výroby od Fordu, schválená do provozu v rámci první registrace pod hlavičkou záchranné služby města Annécy, FR. Takže nic a šoupání nohama. @Hildegarda Ne, side by side R36 Passatům PČR :) Jejich 330 bhp (260kW) p…
-
@Depresor Jen abys viděl/a, že ten vzkaz u toho je zbytečný :D
-
Já k tomu přidám, že můj Focus II s 2.5l motorem od Volva v kombíku tahá 240 bez problémů a jelikož mi tachometr končí u 260 a tam mám 4,1K otáček...tak se dá i pokračovat dál :D
-
A vůbec, Christopher Lee!