Whyte
O uživateli
- Přezdívka
- Whyte
- Datum registrace
- Návštěv
- 13
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Neví někdo, jak dlouhá bude pauza mezi 3. a 4. Sérií? Při brouzdání internetem jsem někde četl, že by měla být krátka – snad 3 – 4 měsíce, ale nemám tušení, jestli to byla potvrzená informace.