míša
O uživateli
- Přezdívka
- míša
- Datum registrace
- Návštěv
- 180
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Prvních pět sérií byly mistrovská díla. Jak by taky nebyly, když mají předlohu od talentovaného autora. Šestá série byla dobrá, sedmá strašná a osmá je odpad. Jon létá na drakovi, nikdo se tomu nediví. Tvůrci neví, co by měli s nějakými postavami dě…
-
Teď jsem to viděla. Musím se přiznat, že navzdory tomu, že jsem přečetla knížku, mě ten konec úplně dostal. Takhle to vypadá, že to má za sebou. Brinne podle mě Stannise nezabila. Ten meč bodla před něj. Je příliš čestná, než aby ho zabila tak bezbr…
-
Syrio Forel?
-
Trailer pěknej, ale stejně na to asi koukat nebudu. Když jsem stahovala 4.sérii pro bratra, tak jsem si ty díly vždycky popřetáčela. Bojím se, že tohle zesloní ještě víc. :(
-
-
Ne.
-
-
To se ptal ten kluk s kuší, když přišli Jaime, Brienne a Cleos do nějaké hospody.
-
Bronn?
-
-
Stále nikdo.
-
Stále nikdo
-
Nene
-
Ne. A já se bála, že to uhodnete hned. :D
-
Ani tudy cesta nevede.
-
Ne.
-
-
Xaro Xhoan Daxos ?
-
Tuhle knížku jsem dostala na Vánoce, vážně výborná. :)
-
-
Zadávejte už někdo :(
-
-
-
-
Septon Chayle ?
-
Ano, můj pane ! Smíš zadat.
-
-
xxx je Euron Vraní oko a myslel si to Victarion ?
-
-
Mám problém. Verze lepší jak 0,7 mi blbnou. Chvíli hraju a vypne se to :( Nevadí mi hrát ty starší verze, ale Lannisteři nemají žádné oblečení :D