Marianne
O uživateli
- Přezdívka
- Marianne
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
James to myslel jako vtip,bavili se o tom s Kevinem někde u piva,nemusíte ho hned urážet!On navíc není vůbec ten typ herce,který by se chtěl nějak zviditelnovat,je to ten nejskromnější člověk,kterého znám!!!V diskuzi Purefoy a McKidd odmítají hrát ve Hře o trůny - Ice & Fire Komentář od Marianne 27. ledna 2013