DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
"Po vypovězení smluv ABM, s Iránem a naposledy INF má Moskva jedinou jistotu – na žádnou smlouvu už se nelze spolehnout. Natož nějaká ujednání. ana Hradě se tohle slavilo!" hahaha tak to my víme od roku 1938 nejsem příznivcem NATO ale po…
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/500552-s-iranci-uderime-proti-kurdum-oznamili-turci.html?fbclid=IwAR1YMBBfG9fyBeBsDhBIwcl_es-rN6QY2QHdkqsIRK_VUvVIja-eeGOcH_Q teroristická oraganizace (a člen NATO) Turecko se chystá na válku
-
-
netuším co to je ale zajímíímá mě to
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/499912-rozjizdime-party-prohlasil-australan-pred-masakrem-v-mesitach-obvinili-ho-z-vrazdy.html
-
hlavně žlutí se zelenýma
-
-
-
https://kashmir.liveuamap.com/en/2019/27-february-video-of-the-arrested-indian-pilot-my-name-is
-
Indie take ostřeluje Pakistán (desítky civilních obětí) https://kashmir.liveuamap.com/
-
ví tam někdo že otrokářský systém nefungoval všude stejně jako ten v USA?
-
-
-
teď sem daváš paradní články se nezdáš
-
-
Palach challenge
-
https://syria.liveuamap.com/en/2019/16-january-four-us-soldiers-killed-three-wounded-in-blast
-
Wakanda
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/494397-afghanec-pobodal-na-klinice-v-nemecku-tehotnou-zenu-nenarozene-dite-zemrelo.html https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/494335-mlady-syran-je-podezrely-ze-uskrtil-16letou-rakusanku.html
-
@flanker.27
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/493378-ukrajina-oslavovala-banderu-pochodnemi-a-karnevalem.html
-
-
-
@Nevada Your Name jenom tři kvězdy???
-
-
já moc nechápu nápad cestovat do nějakého Píčistánu
-
https://navratdoreality.cz/vrazda-danske-turistky-5962.html jen se všichni podívejte
-
co mám asi dělat když je sleva 50% na Ancestors Legacy :D
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/491554-ukrajina-uznala-banderovce-za-valecne-veterany.html a já doporučuju film Volyň https://www.csfd.cz/film/434921-volyn/komentare/
-
AC Odyssey je trochu zklamání po Origins (ale ten Egypt byl prostě božský že ani svět RDR2 mě tolik neuchvátil) docela mě zajíma taky The Outer Worlds od Obsidianu jinak tenhle rok už nic nekupuju :D