DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@flanker.27 mi připomíná tebe když se mluví o Marvelu nebo Star Wars :D
-
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/504410-syrska-armada-utoci-na-zahranicni-dzihadisty-ale-nici-pri-tom-i-nemocnice-a-skoly.html HAHAHAHAhahahaahahah
-
@sfik nenní zač, kdybych nemusel psát esej tak bych napsal více a ve větách :D
-
Ty peníze se na konci hodí při výstavbě Přibyslavic (hoooodně drahé) ale ono ti to pak vydělává, že stejně nebudeš vědět co s tím (postav zbrojíře, ten má ranec penež a obnovují se mu víceméně přes noc) a co se týče toho skillu tak jsem to napsal as…
-
ještě teda kdy to začne (zhruba) - obnovovat Přibyslavice DLC: po dobytí - Ptáček DLC: potom co se zkamarádíte - Banda DLC: někdy ke konci (člověk by měl být mistr šermíř)
-
@sfik no když DLC hraješ po dohraní hlavní linky tak ti třeba Ptáček řekne, že si chce ještě vrznout než odjedete co nepůsobí tak dobře :) a dalšího dílu se dočkáme určitě
-
Ne, všechna DLC jsou zamýšlena tak že bys je v nejlepším případě měl hrát v průběhu hry doporučuji počkat na slevu
-
no teď už ne ale mám v něm přes 150 hodin co potřebuješ vědět? :)
-
@flanker.27 no já si myslím že artworků kreslených podle knižního popisu je úplný ranec a pořád přibývají
-
tady to máš https://libya.liveuamap.com/en/2019/7-may-libya-video-showing-the-moment-the-portuguese-pilot
-
https://twitter.com/miladvisor/status/1125774366141235200
-
má kyvadlo jak to můžeš zpochybňovat? :D
-
@Joser to by byla skvělá záminka pro USA
-
je to hrozná "novinářka" ale
-
-
-
no co alespon místo pro další mešitu
-
-
lepší kvalita ale s jeřábem :)
-
No teoreticky ano :D Tak snad nás spasí ten Mandalorian a božský Pedro Pascal
-
@Nevada no horší než Last Jedi to snad být nemůže...
-
meh ale chce to vidět gameplay, takhle se dá těžko soudit
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/502364-karkulka-ci-sipkova-ruzenka-jsou-sexisticke-deti-v-barcelone-si-je-neprectou.html ten Západ :D
-
https://www.novinky.cz/domaci/502100-prazdne-byty-si-zdanime-sami-prazsti-komuniste-obvinuji-piraty-z-kradeze-programu.html doufám, že volíte Piráty HAHAHAHAHAHAHAHA
-
@flanker.27 tak není komiks jako komiks že a američané nejsou jediní kdo je dělá frantíci a taliáni dělají kvalitní historické a japonci taky (třeba Vinland Saga)
-
normálně by mi to bylo jedno ale Joaquin Phoenix
-
bylo by skvělé kdyby USA vedla tato osoba jenže nechce válku ve Venezuele, politiku intervence a není blázen (tudíž je v pro Demokraty nevolitelná)
-
-
Viděl jse menjaká videa z Japonska, kde byla už nějakou dobu a vypadalo to, že tam s ní jednají jako s královnou. :) A ona je královna :oops: