DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Achileus Davout :D
-
@Edem teď jsem si všimnul te první otazky a jestli se ptáš co jsem přečetl na tohle téma tak tady: Jiří Kovařík: Maršálové Napoleonových orlů 1812 – Napoleonovo ruské tažení Napoleonova tažení I. – Vítězné roky Napoleonova tažení II. – Nejistá vítěz…
-
@flanker.27 jo to je pravda :) už ses kouknul na tu debatu?
-
@Edem Kovařík je dobrej ale někdy se moc neudrží a trochu "nadržuje" Francouzům a taky s dalšíma knížkama začíná vykrádat sám sebe
-
-
@flanker.27 no video bylo nahrano 2014 takže už to musí být venku teď jsem na konci a musím říct že je to fakt dobré na tohle téma mám přečteno více než běžný smrtelník takže se malinko vyznám a taky se přiznávám že jsem bonapartista :) Napoleon Vel…
-
dobré povídání
-
-
@Blackfish já myslím že čekají na E3 co se tam oznámí a na kdy aby si to naplánovali :) kdyby měl být oznámen Elder Scrolls VI a měl vyjít už tenhle rok tak by asi nebylo dobrý aby bylo datum ve stejný měsíc
-
-
Švédsko...to jsem zvědavej jestli nehoda nebo úmysl
-
.
-
@Gorgloj nepovídej ale ona to tvrdila i v kampani a proto ji spousta lidí nechtěla volit přesně kvuli to mu co teď udělala Trump a ona by to udělala to si piš
-
@Gorgloj Clintovnová byla teď v televizi a říkala že by udělala to samé ale všude po Sýrii
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/434519-syrskou-zakladnu-zasahla-mene-nez-polovina-americkych-raket.html jestli je pravda ta část o civilistech tak je to dokonalé pokrytectví
-
Nálet tam byl určitě to snad přinal i Assad
-
Trump tohle dojebal a udělal obrovskou radost syrským teroristům Putin měl už dávno do Sýrie poslat armádu
-
@Edem musím říct že už dlouho jsem si nepouštěl další díly nějakého seriálu s takovou radostí :) první den jsem nechtěl jít spát ale ráno jsem se probudil s nadšením že mi jěště nějaké díly zbývají :D
-
Henry konečně vypadá jak člověk
-
@flanker.27 dal bych ti "lajk" ale není tady to tlačítko
-
dopoirujuču http://www.csfd.cz/film/484253-13-reasons-why/komentare/ sfoukl jsem to za dva dny a to je něco protože jinak tyhle teen dramata ze střední nesnáším neměl jsem žádná očekávání a tenhle rok zatím to nejlepší (je samozřejmě brzo ještě)
-
@svoa00 kdyby ten mrtvej byl z nějakýho Píčistánu tak by už byly pochody proti rasismu a titulní strany by blbý plný sloganů jako "po Brexitu umírají přistěhovalci za denního světla, vražděni nacistickou lůzou"
-
@Faile ta husa lítá kam chce a nejlépe přímo do rány jiné Ježibaby @Sagart nevím no pak přišel na řadu Imlerith a ten šel zase jako víno a to jsem se u toho stihnul ještě najíst :D
-
@Sagart ono to chce trochu štestí a pak se to dá docela dobře ale jak říkam no...celou hru jsem projel jak nůž máslem ale u nich jsem se fakt zasekl jestli jsi to jel taky na Death March a dal jsi to na první pokus tak to seš fakt dobrej :D
-
-
@Sagart jediný problém, který jsem měl tak byly Ježibaby (protože musíš hrát za blbou Ciri která nic neumí) a to mi dalo tak 15 pokusů než jsem to dal jinak jsem neměl u žádného bosse problém a to včetně těch o kterých jsem slyšel že jsou težcí jako…
-
@Montezuma3 8-O to jsem úplně minul @flanker.27 tohle mi připomíná trochu Wargame jestli jsi to hrál
-
http://www.nooooooooooooooo.com/ já chci Medieval 3 :wall:
-
-
@Sagart hrál jsem ng+ na pochod smrti a je to pohoda tak se toho neboj :D německý dabing mi přijde dost dobrý a líbí se mi víc než ten anglický (hlavně Ciri a Triss)