DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
a jinak je konec roku tak jaké filmy jsou vaše top? (včetně těch co nejsou z roku 2017 ale viděli jste je poprvé) moje jsou za tenhle rok: Ztracené město Z (2016) Volání netvora: Příběh života (2016) Zvedá se vítr (2013) Dunkerk (2017) Kimi no na wa…
-
The Crown dokoukáno a kvalitu si to drží nejlepší epizody: 8, 9
-
@Sagart taky mi už komiksovky lezou prdelí ale třeba jeden spolužák to úplně baští člověk musí hledat jinde než v Hollywodu edit: teď jsem si všimnul že jsem se překlikl na csfd a dal jsem Dunkirku 4/5 a ne 5/5 jak jsem chtěl :) se divím že mi @fl…
-
@flanker.27 teď jsem o tom četl článek v časopise Válka(Zbraně) a vypadá to že ten vývoj probíhá stejně jako u F35 - drahé, nekonečný vývoj a navíc jeden podobný stroj byl zrušen (to měl být Mig tuším)
-
ehm... všiml si někdo že vyšla 2. řada The Crown? :D
-
https://www.csfd.cz/film/419102-kimi-no-na-wa/komentare/ doporučuju
-
-
-
-
jinak něco mnohem zajímavějšího z tiwtteru Russella Crowe For the Aubrey Maturin lovers , I do hear whispers indeed that a second voyage is perhaps potentially pre-proposed a possibility . So O’Brian affectionate’s and aficionados , let @20thcentury…
-
a další
-
série Apokalypsa jsou dobré dokumenty (i když si tam frantíci občas přihřívají polivčičku) a teď jsem zjistil že vedle 1. světové, Hitlera a 2. světové je i Stalin A Verdun
-
@Nevada jsem u 7. dílu a objevila se tam asi 2x na chvilku
-
abych řekl pravdu tak mě Punisher nebaví stejně jako Luke Cage, Jessica Jones, Defenders ale možná mi už je blbě ze všech těch marvelovek
-
@sfik si asi nepamatuješ 1. serii Daredevila
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/454382-italie-zpozornela-a-chysta-se-pritvrdit-proti-propagaci-fasismu.html tak před 10 lety v Itálii jsem narazil na tričko na němž byl hajlující Mussolini (někde v Kalábrii už si nepamatuju jméno města)
-
-
Rome 2 dostane rozšíření http://store.steampowered.com/app/694880/Total_War_ROME_II__Empire_Divided/
-
-
-
@kadibudka takže jsem neměl volit Svobodné protože nemají šanci? ale měl jsem to hodit nějaké straně, kterou jsem měl na dvě volební kalkulačky? (všechny co prošly, vyjma SPD a ANO, ty jsem měl tak v polovině) takže jsem měl volit ANO nebo SPD? ale…
-
@Dreamer a Piráti :-@
-
příchodem do volební místnosti jsem snížil věkový průměr na 70 let :D
-
-
@flanker.27 úplně bez boje ne ale byl to solidní blitzkrieg kurdské síly prý utrpěly silné ztráty
-
@Gorgloj a kolem Kirkůku je ropa
-
irácká armáda se právě pustila do kurdů https://iraq.liveuamap.com/
-
-
@Achileus asi Svobodné jinak tam nikdo nezbývá protože nechci volit komunisty- KSČM, Piráti, Zelení nechci volit nácky- od DSSS po SPD nechci volit staré známé- ANO, ČSSD, ODS
-
@Nevada Já mám největší problém s Ray. Daisy Ridley neumí moc hrát což byl fakt který lidé nějak ignorovali @flanker.27 bylo na čase abys nám připomněl svůj názor na Star Wars :D