DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Nevada až tak špatné? :) nebo si myslíš že toho moc ukázali?
-
-
@Achileus tak třeba ten levicový antisemitismus je stará a známá věc... jenom další důvod proč nevolit levácké zmrdstvo
-
@Dreamer taková situace ve Švédsku pomalu nastává a já říkám že bych radši nácky ve vládě než radikální levici (ve Švédsku) nemluvím o ČR jestli ti to uniklo
-
@Dreamer co nechápeš? že kdyby byla jenom možnost volit mezi NSDAP a ŠHARIA tak bych volil NSDAP? a?
-
@Dreamer jelikož tam jiná volba nebyla tak ano
-
@Achileus no jelikož to tam dopadlo jako v tom spotu tak je měli asi volit
-
@Krisa v té záplavě nácků se už moc nevyznám... a jestli chceš slyšet vadu řeči tako se kouni tady
-
rozhodně ne tolik S jako SS teda DSSS
-
@Krisa Svobodní mají celkem normální Top09 nená dementní ale jenom trapné
-
@Krisa letošní volební spoty jsou extra dementní
-
Humr se mi fakt líbil tak čekám stejnou ujetost
-
http://www.al-monitor.com/pulse/originals/2017/09/turkey-iran-iraq-alignment-against-iraqi-kurdistan.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/450605-policie-v-katalansku-strilela-na-stoupence-referenda-gumove-projektily.html Koukám, že tohle nelegální referendum má spoustu příznivců. Zatímco s nelegálním referendem na Krymu měli větší problém.
-
@Aviv velké menšiny Kurdů žijí v také v Turecku, Sýrii a Íránu což pro ně znamená velké nebepečí když tu bude svobodný Kurdistán a jak mám vědět jestli bych žil radši v R-U než ČR? třeba ano a byl bych spokojenější nevím jak ty ale já R-U nezažil …
-
@Aviv my jsme v R-U? situace Kurdů je ale úplně jína než byla naše :)
-
@Aviv jak? já tyhle separastické tendence odsuzuji ve všech případech (Kosovo, Krym, Katalánsko, Kurdistán)
-
@Achileus tipnu si že USA podpoří Irák a Kurdistán dlouho existovat nebude (jestli vůbec)
-
-
pěkná sbírka
-
https://video.aktualne.cz/dvtv/v-parlamentu-je-jeden-fizl-vedle-druheho-ridi-nas-rusti-agen/r~754b2f7499f011e7a7160025900fea04/ na hrad!
-
@flanker.27 náhodou němčina není špatná :) já nechápu co se lidem nelíbí já si teda dokážu jen přeloskat ruský text a to ještě blbě a co se týče cizích jazyků tak umím anglicky a ted se učím právě němčinu a latinu
-
@flanker.27 https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/449742-spanelska-policie-zabavila-katalancum-volebni-listky-tisice-lidi-vysly-do-ulic.html tam bude taky veselo
-
@Krisa "mamánci, co nebyli na vojně" tak realisty nevolim teda :D
-
tak podle kalkulačky mi vychází celkem dobře Svobodní (to mi dělá radost) a taky ANO tak to se ještě budu rozhodovat edit: jako poslední mám TOP09, ČSSD, Zelení :) což mi vůbec nevadí
-
-
to nevypadá moc dobře
-
-
@Monte tak ten nácek nemusí zabíjet americké občany ale bolševické soudruhy :D
-
@Blackfish u nového Wolfa poruším zásadu žádných předobjednávek :)