DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/na-zemana-skocila-polonaha-zena-ve-volebni-mistnosti-s-vykrikem-zeman-je-putinova-dev-41615?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp jestli je něco horšího než Zeman tak to jsou kurvy z Femen
-
kdo neviděl
-
proč tě to sere?
-
@flanker.27 nechápu že tě trigeruje nějaký film proč máš potřebu to řešit?
-
@Sagart pro mě je taky většina důstojnější než Zeman ale Drahoše a Horáčka nebudu volit
-
@Sagart tak volil bych ho jen když tam bude s Drahošem/Horáčkem a volil bych ho protože jeho odpůrci mi jsou víc nepříjemní než on poslouchat jejich nářek a pít jejich hořké slzy mi dává energii do života
-
no je spousta věcí na kterých bych se s ním neschodnul ale to nevadí ale nejspíš půjdu do Topola a druhé kolo Zeman jestli to bude Drahoš - Zeman
-
@Achileus Topol nebo Hilšer v druhém kole bude Drahoš a Zeman a pak se rozodnu
-
zatím nejsem tak daleko tak se ještě tolik nevyřádil ale začíná být zajímavý
-
jsem u třetího dílu a docela to jde a hlavně tam je Michelle Dockery :oops: jen tu špekatou ošklivku mohli vypustit pak by to bylo lepší
-
@svoa00 @flanker.27 @Kalam Mekhar Sargon říká že je to právě parodie na Feminist frequency a jejich recenze
-
@Sagart lepší bude asi Attila sice jsem to nehrál ale má to mnohem lepší hodnocení Rome II bylo v době kdy jsem to hrál docela zklamání
-
a žádná mi zatím nedělá moc radost moje přání je třicetiletá válka
-
@Sagart tuším že ani flankera Čína nebere
-
:-? tohle mi nic neříká ale třeba se něco dozvím při hraní
-
@sfik není to chyba prequelu?
-
tak McŘehoř by si Obi-wana klidně dal...tak já taky
-
@svoa00 tak já se divím, že ty ten společenský komentář nevidíš
-
@Aviv tak rozhodně neříkám že Koptové byli běloši :) ale třeba probíhla i debata o Kleopatře ve hře Assassins Creed Origins Kleopatra měla za předky čistě bílé lidi (navíc často incest v rodině) tak těžko mohla vypadat jinak
-
@flanker.27 navíc Koptové jsou křesťané takže nepřátelé dnešních liberálů
-
tohle jsou původní obyvatelé Egypta https://cs.wikipedia.org/wiki/Koptové když přijel Napoleon do Egypta tak tvořili jedinou vzdělanou vrstvu dnešní SJW si asi myslí že Arabové jsou původní obyvatelé a proto takové pozdvižení u Gods Of Egypt https:…
-
@Aviv jenže severní Afrika v té době vypadalo trochu jinak
-
https://www.csfd.cz/film/395412-v-kruhu-koruny-ii-richard-iii/
-
http://www.imdb.com/title/tt5103758/ to vypádá hrozně i bez Tokena ale není to náhodou "cultural appropriation"?
-
@svoa00 tak já nějakou dobu už nepiju a jsem navíc línej někam chodit :D
-
-
@Aviv to jak zahodil meč, jeho stravovací návyky, to že vůbec přemýšlel někoho zavraždit ve spánku (to je úplně mimo jeho postavu), a celá to že se mu nic vlastně nechce
-
-
si nechám líbit
-
@Nevada na Wind River se chystám ale zy se koukni na Your name :) jestli se ti líbila Zahrada slov tak tohle je tutovka