DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
btw každý totalitní režim je velmi prudérní (vláda prostě chce být i ložnici) a dnešní levice to dokazuje krásně, když se snaží donutit lidi aby randili s transgender, a říkají jim s kým spát můžou nebo musí tohle je super
-
-
https://www.novinky.cz/koktejl/462118-na-svetry-norskych-olympioniku-se-snesla-vlna-kritiky-jsou-na-nich-znaky-ktere-pouzivaji-naciste.html ...
-
tuším že to je ten co jsem viděl v televizi (kdyby někdo náhodou netušil o co se jedná)
-
-
-
@Monte to jsem si myslel s 85%, že jsem pán :D
-
Mysl - Introvertní 85% Energie - Vizionářský 65% Povaha - Logický 93% Taktika - Plánování 53% Identita - Opatrný 70% "Archtekt" INT-J Architekti, kteří jsou jedním z nejvzácnějších a strategicky nejschopnějších osobnostních typů, jsou na vrch…
-
@Everett_Young pořád se rozhoduju, co ty?
-
@Mikke Metro Last Light je mnohem lepší než 2033 a tak se rozhodně těším na Exodus
-
Geralt by mohl být gender fluid
-
@Benji třetí - a proč?
-
nemůžu se dočkat
-
@Arutha tak všem tohle nevadí ale já to vydržel asi do poloviny koukni se na to sám a uvidíš :)
-
https://www.csfd.cz/film/452965-britannia/komentare/ we wuz kangs + girl powah
-
zkrácená verze
-
minule do toho šli jen tak zlehka :) šlo přece jen o IS
-
minule do toh šli jen tak zlehka :) šlo přece jen o IS
-
@flanker.27 pro Assada to může být na krátkou dobu výhodné, když FSA a Kurdové napnou svoje síly proti sobě pro USA to je teď podobná situace jako v Iráku (vláda vs Kurdové) a tak si myslím že neudělají nic
-
https://syria.liveuamap.com/ Turecko chce mít v Sýrii protektorát FSA střílí na US vojáky (nekousej ruku která tě krmí) Rusko a Turecko mají nějakou dohodu a tak nejvíc plakat budou Kurdové
-
moc nic
-
@flanker.27 no já bych se tomu v dnešní době nedivil :D
-
@flanker.27 to jsem nemyslel :) vzpomeň na Gods of Egypt http://knowyourmeme.com/memes/we-wuz-kings
-
@flanker.27 já mám spíš strach z hereckého obsazení Kleopatry
-
atmosféru to má dobrou ale jinak to je docela nuda já to dohrál jen abych si mohl dát někdy Last light o slevách jsem si koupil docela dost her (třeba i Ori and Blind Forest) ale teď nějak nemám chuť hrát a čekám na Kingdom Come
-
@Benji já si koupil Metro 2033 i Metro Last Light a to první mě docela zklamalo a tak jsem se do Last Light ještě nepustil
-
Hilšer docela překvapil
-
tak Godless na konci strašně zklamal :(
-
https://syria.liveuamap.com/en/2018/12-january-saa-on-tell-salmo-overlooking-abo-dhuhr-airport SAA vede už nějakou chvilku ofenzivu ve které "odřízne" pěkny kus území a hlavně získá další letiště další krok k osvobození Sýrie
-
tak nakonec Hynek