zaklinac
O uživateli
- Přezdívka
- zaklinac
- Datum registrace
- Návštěv
- 152
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
rozmyslam ze zacnem citat malazsku knihu padlych cital to tu niekto , je to lepsie alebo horsie nez pisen ledu a ohne , je to zlozitejsie alebo jednoduchsie?
-
ten autor co napisal malazku knihu kazdy rok napisal jednu cast kazda cast ma okolo 1000 stran neviem preco martin tak pomaly pise aby vobec stihol napisat posledne dva diely
-
necital niekto z vas malazska kniha padlych je to lepsie alebo horsie nez hra o trony ze vraj to ma 10 knih rozmyslam ze sa do toho pustim
-
podla mna 6 cast vyjde niekedy v polovici roku 2015 a kym to prelozia citat budem v roku 2016
-
mne je to jedno ja mam prvu knihu pevnu vazbu a 2 3 4 paperback a 5 asi si kupim pevnu vazbu vcera som bol na obede s martinim a 6 cast vyjde za 5 rokov tak mozte cakat
-
ja som nasiel na nete toto http://snobl.wz.cz/blog/article/hostina-pro-vrany-preklad-jmen-a-budoucnost-sagy
-
tak ja mam prve vydanie chcem sa opytatž da sa to citat nebudem mat v tom chaos
-
ja mam hostina pro vrany dve knihy nemaju pevnu vazbu na jednej obalke je tusim ze briene
-
chcem sa opytat mam hostinu pro vrany ale ze tam je nejaky zly preklad ci sa to da citat alebo si budem musiet kupit novsie vydanie