zaklinac
O uživateli
- Přezdívka
- zaklinac
- Datum registrace
- Návštěv
- 152
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Everett_Young mozno si to precitam ked vyjde aj 3 diel
-
@Everett_Young Gaiman ma nelaka to uz skor rozmyslam ze si nieco precitam od cervenaka od gemmella odporucam legendu jedna z najlepsich knih ake som cital
-
aky su vasi najoblubenejsi fantasy spisovatelia? u mna je to 1. erikson 2. martin 3. gemmell 4. tolkien 5. abercrombie 6 . sapkowski
-
neviem naco tie spoileri schovavate su tu taky co knihy necitali?
-
dalsi priemerny diel malo oberyna , tvorcovia serialu si dost upravuju serial podla seba som zvedavy iba na 8 cast na suboj oberyna
-
pozrel som si prve tri casti zo stvrtej serie prvy a treti diel slabota druhy diel sa este ako tak dal pozerat neviem odkial vyhrabali hercov ktory hraju jona a daeneris ja ked sa pozeram na ich herecke umenie tak sa musim smiat hlavne ta daeneris v…
-
@Thorar aha ok
-
@Thorar takže si to čital v akomn poradi to napisal? začal si legendou potom kral za branou atd..
-
@Thorar v akom poradi sa to ma čitat
-
aky mate nazor na gemmella ? ja čitam od neho kral duchu a celkom sa mi to pozdava , ma dobre knihy? rozmyšlam že si od neho nejake knihy kupim, že vraj dobre knihy od neho su vlk ve stinu , krvavy kamen a poslední strážce
-
najsilnejsi hrad 1 orli hnizdo 2 bourlivy konec 3 frey- dve veze 4 kralovo pristaviste 5 casterlyova skala alebo ako sa to pise 6 rekotoci …
-
@Depresor podla mna 6 bude v roku 2015 a 7 uz nenapiseV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od zaklinac 8. listopadu 2013
-
nech uz martin napise 6 a 7 knihu lebo citat tu vase blaznive teorie to je na smiechV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od zaklinac 7. listopadu 2013
-
tak prave somdocital z malazu 5 knihu ked mam hodnotit tak malazu davam 85 prercent ale myslim ze hodnotenie po dalsich knihach pojde hore a pisen ledu a ohne 70 percent v dalsich knihach bude tiez vystupovat chromy boh ako v 5 a v 3 casti ?
-
ten herec čo hrá lorasa tak to je riadny šašo
-
martin vam to dopise za minimalne 10 rokov ak vobec to dopise takze este si pockate , aj tak 6 kniha bude tak isto nudna ako 4 a 5
-
a este mozno sumar
-
z malazu zatial citam piatu knihu
-
pre tych co citali malazsku knihu padlych chcem sa opytat mam rad postavy ako eddard stark ktora postava je mu z malazu najblizsie podla mna Whiskeyjack . itkovian , coltain a Brys Beddikt
-
@Chmur Mne vo 4 knihe chybala postava typu itkovian alebo coltain, zdalo sa mi že tam je dost nudných miest nebola tam ani jedna velka bitka putovanie trulla a onraka ma vobec nebavilo dufam že 5 bude lepšia
-
práve som dočítal 4 knihu z malazu 4 kniha sa mi zdala oproti 2 a 3 slabšia , čítal to tu niekto vie mi tu niekto povedat prečo zaútočili tiste edur na ostrov drift avali a vie mi tu niekto vysvetlit putovanie trull sengara. som zvedavy na 5 knihu.
-
prave citam 4 knihu z malazu pisen tomu nesiaha ani po paty pisen je oproti tomu amaterske dielo take knihy ako pisen by som napisal za den
-
práve mam rozčítanú 3 knihu z malazu celkom dobre sa to rozbehlo podla mna je to lepšie než piesen ledu a ohne aj ked v malaze je konkretnejšie dané kto je dobrý a kto zlý moje oblubene postavy : coltain , kalam , icarium , whiskejack , chromy buh
-
pravy buh je iba jeden a to je chromy buh
-
ked sa nevies orientovat tak si kup kompas
-
Nevada : staraj sa o seba
-
ked budu ostatne casti malaz kvalitne ako prvy diel tak malaz je jednoznacne u mna na 1 mieste ako napisal askia hostina a tanec boli slabe skoro nic sa tam nestalo moc ma to nebavilo a bohvie ci to martin vobec dopise
-
tak mam precitanu prvu knihu z malazke knihy padlych ked to takto pojde dalej tak u mna jednoznacne malazka kniha je lepsia nez pisen ledu a ohne
-
prave som docital tanec s draky , dost ma to sklamalo prvych 800 stran sa tam skoro nic nedeje ale konec to ako tak zachranil kebyze mam hodnotit vsetkych 5 knih ako celok tak dam 70 percent , teraz asi zacnem citat malazku knihu padlych je to zlozi…
-
lebo vsade na to pocujem samu chvalu tak ci je to naozaj tak dobre