zaklinac
O uživateli
- Přezdívka
- zaklinac
- Datum registrace
- Návštěv
- 152
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@flanker.27 Este stastie ze ta nepoznam lebo pocuvat tvoje mudre reci to musi byt nieco krasne.
-
@Edem o dost lepsie nez kolo casu
-
a celkom dobre ohlasy su na demonsku seriu od petera bretta
-
@Nevada prave som docital prvu cast zatial spokojnost
-
celkom zaujimavo vyzera seria trnovy princ od marka lawrenca
-
@Edem ok tak to asi skusim a su tam dobre napisane zaporne postavy
-
@Edem co som pozeral tak su uz 3 diely a oplati sa to citat?
-
najlepsie nieco podobne ako od abercrombieho
-
toho svetlonosa cital niekto je to lachke citanie ? su tam aj velke bitky?
-
sanderson ma neoslovil
-
len dufam ze ten svetlonos je pre dospelych lebo cital som kolo casu precital som 6 casti a to bolo skor pre mladsich urcene
-
@Nevada ten svetlonos vyzera celkom dobre asi to skusim
-
poradte nejaku vojnovu fantasy ale aby sa knihy dali aj zohnat dik cital som gemmella, marca , martina , eriksona , abercombieho,
-
teraz citam kolo casu od roberta jordana momentalne mam rozcitany 3 diel
-
otazka ktora fantasy seria je lepsia mec pravdy alebo kolo casu , ktora sa lahsie cita
-
@flanker.27 su tam aj velke bitky ked rimania bojuju proti barbarom?
-
Anthony Riches ◦Římané 7 knih Simon Scarrow Pod znakem oral 12 knih Harry Sidebottom Požár na východě 6 knih čital to niekto ? že vraj velmi dobre historicke knihy o rimskej riši
-
@Edem tak to asi si precitam to kolo casu
-
@Edem ja som skor rozmyslal nad tym kolom casu, a ten mec pravdy v kazdej knihe je ina zaporna postava alebo vsade je ten isty zloduch
-
@Edem a ktora z týchto dvoch serii sa lahsie cita ? a kde sa toho viac deje? ze vraj v kole casu od 6 casti pomaly nic sa tam nestane
-
a co je lepsie mec pravdy alebo kolo casu ? ten mec pravdy ze vraj tam su dobre iba prve dve knihy potom uz ide kvalita nadol
-
cital niekto kolo casu? aky mate na to nazor oplati sa to precitat
-
@Kalam Mekhar na tej stranke fantasyshop je tam moznost ako na martinuse ze mi to pride na postu? lebo ja vacsinou nie som doma a ked mi bude kurier vyvolavat tak si to asi tažko preberiem
-
@Kalam Mekhar od toho marca v akom poradi sa maju tie knihy citat , to su 4 casti? lebo iba 4knihy sa od neho daju objednat
-
@zaklinac tak to by bolo nieco pre mna akurát sa mi nechce precitat 3 casti a potom to ukoncit uprostred pribehu takze z fantasy asi uz si nic nevyberiem , ja by som chcel najradsej nieco ako hra o trony alebo malaz ale musia byt prelozene vsetky c…
-
@Arutha to shadows of the apt ma 3 casti ? lebo co som pozeral na martinuse tak sa daju objednat 3 casti prelozene po cesky , o com to vovec je dufam ze to neni nieco ako twilight alebo hry o zivot
-
@hodor_the_king od tolkiena som vsetko precital
-
od cooka druha cast nie je prelozena , ten prachett to asi je skor nejake zabavne citanie a to moc nemusim a ten sanderson od neho moc knih prelozenych neni
-
poradte nejaku dobru fantasy knihu cital som gemmela , abercrombieho , martina , eriksona , cervenaka , zaklinaca
-
@Krisa o com bude ta nova trilogia nevies nahodou?