Tyna
O uživateli
- Přezdívka
- Tyna
- Datum registrace
- Návštěv
- 72
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Já jsem zrovna začala číst horor Nemilovaní. Může za to moje úchylka na staré tajemné domy s výstředními obyvateli :-)
-
-
-
Ne, proč?
-
-
flankere, my už toho necháme. Ale byls to ty, kdo otevřel ty dveře, když jsi líčil, že tvar prsou je tu primárně pro muže. :-)
-
:-) No, doufám, že tím hrudníkem jsem ho jen ZAUJALA, ale pak objevil mé NITRO... btw. S tou "středověkou" jsem přestřelila, nedávno jsem si povídala s tchánem, dům byl postaven 1625, hrobka taky zhruba v té době.
-
Trochu povolila, jsou míň pornohvězda a víc maminka :-), ale není to nic zásadního. Jenže já mám stále rozběhnutou laktaci. Obávám se, že damage control bude potom, co půjde mléčná žláza spát. Uvidíme.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Vlčačka: Hezký. děláš jen auta?
-
-
-
Kolikokoli: Moc má ten, kdo ji dovede prosadit a obhájit. Lady Hornwood taky vláda, ale byla slabá. Lady Dustin vládne od Robertovy rebélie, pokud se nepletu, a to už je patnáct let. lady Lysa vládla jako regentka nikdo se jí nesmál. A to nebyla z Ú…
-
Jarla, Vlčačka: Krmná dávka říkám běžně, horší to bylo, když manžel chtěl v lékárně nůžky na dětské drápky. A když se ho lékárnice zeptala "cože?", podrážděně jí zopakoval, že chce nůžky na drápky pro děti. :-))))
-
Jarla: Jasně, já tím myslela, že to byla I zápletka té knížky.
-
To je pecka
-
To byl jiný typ. Ta modelka v Houseovi byla ten typ, kde prakticky nemá žádné mužské hormony, ačkoliv má varlata (vevnitř), proto jsou takoví lidé extrémně krásní (jemné rysy, velké oči). Takovábyla i Sadako z Kruhu.
-
Semenayové si ovšem nevybrala takovou věc, ona normálně běhala, běhala nějak dobře, načež se v tom začalo rejpat a zjistilo se, že je chuděra hermafrodit. Fakt bych nechtěla, aby takovou intimní věc rozebíral tisk celého světa...
-
-
Na jeho místě bych si dvakrát rozmyslela spáchat nějaký trestný čin.
-
-