MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
-
-
To nevím. Méně než 10 určitě.
-
@Aviv Tak člověk si vždycky pamatuje jen ty nehorší zážitky. Ještě si vybavuji nějakého kamenného obra nebo co to bylo. A taky vím, že se v tom filmu utopil kůň v bažině. Ale to vím jen proto, že to všichni zmiňují jako nejsmutnější filmovou scénu. …
-
-
-
Google+ je mrtvej. Teď je v módě Instagram, Discord a TikTok :-P
-
Ancestors jsem hrál před pár týdny když bylo o víkendu zdarma a musím říct, že mě to docela odradilo od koupě :(
-
-
Ten chlap je stejně napůl démon
-
-
Dlouho jsme tu neměli ODESZU tak si dáme pár(+1) jejich novinek
-
:-k
-
V diskuzi Píseň ledu a ohně v novém překladu - Ice & Fire Komentář od MonteKarstark 22. listopadu 2018
-
@Arutha Pochybuji že to tu někdo četl, když to vyšlo teprve předevčírem :D
-
-
Na počest si dáme sestřih všech jeho cameo :-)
-
-
-
-
Jsem si představil jak sedí Půťa v kanclíku, za oknem blizzard jak za Dlouhé noci, u toho poslouchá Ladovskou zimu a říká si: "Ten chlap by měl dostat medaily." :D
-
@Nevada Aha, ono to bude na dvě půlky. To mi nějak uniklo.V diskuzi Doprovodné knihy ze světa Písně ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od MonteKarstark 2. listopadu 2018
-
170 stránek materiálu o vládě Jaehaeryse. To bude masáž :dance: A kde je druhá půlka obsahu? Nebo to je všechno? :anxious:V diskuzi Doprovodné knihy ze světa Písně ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od MonteKarstark 2. listopadu 2018
-
-
Se tady divím, proč tam není ten Marigold a on je to ten Jaskier :wall: No podle těch postav v tom 100% vidím povídky: Otázka ceny (Mousesack, Eist, Calanthe) Menší zlo (Renfri, Stregobor, Nohorn, Vyr, Nimir, Marilka) Konec světa (Marigold, Toruvie…
-
Tyjo, já si do teď myslel, že se bude jednat o adaptaci té pentalogie. Ale podle tohoto obsazení to vypadá, že se budou vrtat v těch cca třech povídkách které se točí okolo Ciri + povídka Menší zlo (Renfri a její banda). Nějak do toho ještě našroubu…
-
Kdyby jste si chtěli řídit vlastní hostinec na Rozcestí. Sice to není ofiko ASoIaF hra, ale určitou inspiraci tam vidím. I na té mapě.
-
Nejen most, ale i ten obrubník je tam fajn. Tady u nás za rohem je křižovatka, na kterou kdybych dal kameru, tak už mám taky takovouhle kolekci. Hlavně v noci kdy jsou semafory mimo provoz.
-
Moment, ten cápek na konci Sola je ten stejný z epizody jedna? To ho jako někdo sebral a slepil dohromady?
-
@svoa00 Jéé, vy jste ho pojmenovali po mě? To je hezký :-)