MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
Aby se nám to jednou nevrátilo jako folkové duo.
-
@Aviv Skagos
-
-
tvl, Sever se trhnul a Sansa tomu bude velet. Long live the Queen! :king:
-
@sfik Jestli myslíš přímo cheetos, doritos a podobný čuňačinky. Tak to se prodává i u nás. Mě to ale moc nechutná. Preferuji raději české brambůrky a poslední dobou i dupetky.
-
@sfik cheetos
-
-
@Aviv Barvy které se nevyrábí ze sušených brouků a jiných živočichů.
-
Něco se chytá, ale zatím se to tváří, že to bude víc GoT než ASoIaF. https://twitter.com/Xbox/status/1125188426934902784
-
-
@Terezička No jo, ale je jich dohromady 20 legií. Co proti nim zmůže jedna balista. Taktika ustupování moc dlouho nevydrží když ji zničí. Černý drak je super ale ani on nevydrží ránu od pěti tisíc sekáčků na maso. Jedinou možnost tedy vidím v ohnivé…
-
-
-
-
-
Hej ale jako nejzásadnější věc je, že osmá řada má nové intro. Mapa a modely hradů dostaly celkem fešný upgrade. Ale pořád tam není Karhold :-(
-
-
Je to jasný, nějaký dělňas tam hodil špačka.
-
@Benji už je čeština na BS3 ;-)
-
-
-
Na internetu kolují nějaké zvěsti o tom, že Martin pracuje se studiem From Software na nové openworld hře. :-k
-
RRRRRRRRIP
-
Jo jo, to se někdy při konzumaci zrní stává. Co se může zlomit, může se zlomit. Přední řezák?
-
-
sarven is back! 8-O jinak séroš nemá rozpočet na to být tak velkolepý a výpravný jako kniha. Navíc tak velké množství postav nemá divák šanci vstřebat ani na rozloze deseti hodin na jednu sérii.
-
lol, do teď jsem netušil, že existuje tak mocný hudební nástroj jako je handpan 8-O
-
-
Tyjo, já jsem hodně dlouho nedal něčemu odpad. Já v tom vždycky aspoň tu jednu hvězdu najdu.