Dalcor
O uživateli
- Přezdívka
- Dalcor
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
Já si nemůžu pomoci ale Jeskovovu (je to rus a tedy se těžko píše s Y) neberu jako parazitování. Parazitování jsou knih jako "Harry Throtel", "Průvodce Magickými tvorami Harryho Pottera" a pod. Poslední pán Prstenu (snad kromě špatného českého názvu…
-
Emoce nevzbuzují jen knihy ale i překlady. Díky Fantom Printu jsem se osobně seznámil třeba s překaldatelkou Gemmela, nebo Erickssona a to co se děje na té "odborné" linii - tedy vydavatelé, recenzenti, překladatelé. To je stejné jako hašteření zda …
-
Určitě jsem potěšen, protože AGOT patří k tomu lepšímu. Zkusím obnovit staré linky a prohledat je, jestli tam něco nebude...
-
Rufo - ne nevím co by mě mělo lákat na knize ve které hrdina dostane přes držku, je zajatým dostane přes držku, je deus ex machina zachráněm, dostane na držku, je zajatý...
-
-
Normální figurky na ty mapy pro deskovku, alespoň původní nenarve, ta je menší
-
-
Modrá růže?
-
No já bych neřekl anstavovaná kaše, ale je pravda že Merlinovi Kroniky nedosahují kvality Corwinových kronik. Je to jedno z nejlepších čtení ajké jsme měl tu čest číst :)
-
Argonantus evidentně neví o čem mluví - Amber je geniální.
-
Jediná normální postava společně se dvěma nejstaršími syny a králokatem z celé ICE/FIRE a důvod proč jsem jí začal číst. Teď už mám jenom Joan a Jamieho :(
-
Poslal jsem ti nejake pripominky. BTW Joe: jec davam dohroamdy lidi an one shot Dreaming Cities - poslu ti premisu :)
-
pošli mi to do prace an mail - nemuzu stahovat a doma se k tomu nedostanu
-
I have several books about military in Polish and have no problem to undestand. If we spoke (and write :) ) slowly we should understand each other :)
-
B je spravně + překaldový slovník
-
Jinak pokusím se domluvit bratrovi abychom vyrazili hrát :)
-
Už vyšel Rytíř. jen na něj nemám peníze.
-
No musím říct že valyrijské figurky nic moc tedy :( počínaje natřeíma konče skulpturou. I měřítko je blbé, navíc cena bude obrovská.
-
-
-
Potter je docela dobrej a to od a do okamžiku než začnou tábořit! To je rozvleklý! BTW Poter Umře... Ba ne kecám neumře... a nebo víte co... já vám to neřeknu.
-
máš filmy? A "půjčíš"?
-
Alnagu ams hornblowera doma? Pujcil bu jsi?
-
Já dočetl minulej tejden postupně Bladesingera, Harry Pottera 7, Provinilé slasti a chystám se na Rise of Solamnia: The Measure and Truth. A všechno je a bude výborné.
-
-
joe: www.fantasya.cz - obzvášť stojí za to poslední Gemmel.
-
Historická fantasy je pro mě něco co je hodně, nebo volně vycházejícího s naší historie. Historickýá fantasy je pro mě Gemmel (zvláště nový), ačkoliv ho pan Kocourek na Fantasyi výborně rozdrtil ;)