redhrad

O uživateli

Přezdívka
redhrad
Datum registrace
Návštěv
106
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • ,,Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán" viz Theon a narafičená poprava malých Starků. Jak lépe a dramaticky z očekáváním dalšího co přijde - ukončit, než nechat jednu z kladných postav umřít? Proto se GRRM přirovnává k Shakespearovi mod…
    V diskuzi Vichry zimy - Theon Komentář od redhrad 26. srpna 2012
  • Hi, netvrdím že "vím" - ?? nevíš nic Jon Sněhu:)", je to jen tušení dle skladby slov a vět v posledních dvou kapitolách s Jonem. A asi nejvíc podle tady toho: "Zabij chlapce v sobě a dovol,ať se zrodí muž" , pokračuje pár vzpomínek a : "Myslím že b…
    V diskuzi Vichry zimy - Theon Komentář od redhrad 25. srpna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě