Mellien

O uživateli

Přezdívka
Mellien
Datum registrace
Návštěv
5,434
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Tyrion Lannister Hlavně ať to není Bernie Sanders, protože to je socialista jak poleno a to je mi naprosto proti srsti (bezplatné zdravotnictví, školství...) Clinton... nevím, podle mě by v této době neměla být ve vedení žena, viz Anděla :/ Ale já …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 7. února 2016
  • @sfik Mea culpa :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 6. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 6. února 2016
  • @Amaroun to jistě nemusí, nabízí se ale otázka... pokud sledujeme případy, kdy se do jistých oblastí měst bojí jet i sama policie, není něco špatně? Těžko nad tím mohu mávnout rukou tak, že jinam se jet nebojí. Argumentuješ stylem: Ve státě A leží m…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 6. února 2016
  • @Vena Díky, ekonomii nerozumím. Jen mě to napadlo. Ale krásně ses vyhl zbytku sdělení. Jak si představuješ přerozdělování. snad to nevidíš jako řešení situace, že ne? :O
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 6. února 2016
  • @Velbloud Ty lodě vypadají luxusně.
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Mellien 6. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 6. února 2016
  • @Velbloud Zelená vypadá v jídlě luxusně náhodou ;)
  • Jednoznačně a bez pochyb Arianne Martell. A jak tak koukám na zdejší osazenstvo, byla by to výzva! =D
  • @Benji On se někomu skutečně líbil Kill Bill? Jen se ptam, nechci trollit, fakticky mě to překvapuje =D Přiznávám, QT mě nijak neoslovil. Přesto se mi něco od něj i líbí. Nejvíc asi DU (až na ten konec a rap hudbu...), ale Bill?
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Mellien 2. února 2016
  • Caute, mám před sebou tři týdny volna, tak bych rad mrkl na dobrý seriál v originále, kterému bude rozumět. Nechce někdo doporučit? Já jinak na seriály nekoukam... Ale dam tomu šanci a třeba mě to chytne :D
    V diskuzi TV seriály Komentář od Mellien 2. února 2016
  • @flanker.27 Řekni mi, že je to přenadsázkovaná nadsázka všech nadsázek?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 31. ledna 2016
  • http://zpravy.idnes.cz/merkelova-uprchlici-se-vrati-domu-dr2-/zahranicni.aspx?c=A160130_200647_zahranicni_ale Jako vtip dobrý :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 30. ledna 2016
  • Vy jste to zvládli dokoukat do konce? Nechapu =D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 30. ledna 2016
  • @Achileus Hledáš něco tam, kde nic není. :D Dle mého by si tím Martin jen ublížil...
  • @Dreamer To má být vtip, že jo? Není myšleno vážně? Právě jsem přišel o zrak! :onfire: Kam se to u všech bohů propadá česká tvorba?
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Mellien 29. ledna 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 28. ledna 2016
  • Já s ním souhlasím. Částečně. Ať si žijí svým vlastní způsobem života, respektují co chtějí, jak chtějí... nepožadujme po nich integraci. Ale ať si tak žijí ve své vlastní zemi a vesele si ji tam devastují.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 28. ledna 2016
  • Tohle na něj přece nezabírá =D
    V diskuzi Asociace Komentář od Mellien 28. ledna 2016
  • @flanker.27 Pro někoho ne, pro mě ano. Každý máme snad právo na své důvody ;) Neříkám, že je to ten jediný správný nástroj pro posouzení, ale odráží se v mém celkovém názoru.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 28. ledna 2016
  • @DanielSvatoš Migrační vlna, tuším? Pro mě je nevolitelný, to však neznamená, že budu hledat problémy ve všem, co řekne/udělá. Kdyby si zbytek politického spektra zametl před vlastním prahem...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 28. ledna 2016
  • @Krisa Já počítám s tím, že znovu kandidovat nepůjde (viz tvá slova) Každopádně se v něm určitě jisté procento obyvatel vidí (rozuměj: chlastají a kouří stejně). To je u mě dost vážný důvod, abych někoho takového nevolil... prezident má reprezentova…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 28. ledna 2016
  • @DanielSvatoš Ani bys nepočkal na případné protikandidáty?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 28. ledna 2016
  • @Jay Já mám Paroubka spojeného s jiným výrokem, který ale prohlásil bez modulace medii. Omlouvam se, že má interpretace nebude doslovna: "Spojim se klidně i s mimozemšťany, abych tu vládu sestavil." Na to nikdy nezapomu, viděl jsem to jako nahrávku …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 28. ledna 2016
  • @Amaroun 5 minut? Mu fandíš.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 28. ledna 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 27. ledna 2016
  • @Tyrion Lannister Mají jich tam taky mraky, hlavně Pákistánců. Přinejmenším mi to tvrdili 2 známí nezávisle na sobě, jeden od Liverpoolu, druhý o něco jižněji myslím...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 27. ledna 2016
  • @flanker.27 Předpokládal bych, že pokud už někdo zbraň má, tak ví jak a kam střílet :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 27. ledna 2016
  • @Everett_Young Jo, byli děsní. O Mattovi se radši nevyjadřuji :D TOP postava byla jednoznačně Rochelle! Ten konec... Ethan taky v pohodě a Isabella mi nevadila. Ještě mě iritoval Dilon. Už je to řádka let, co jsem to četl, ale hned jak Krisa napsalo…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 27. ledna 2016
  • @Krisa v trilogii Strážci času to jedna postava udělala a povedlo se. Pravda, mělo to drobný háček... Byl totiž nesmrtelný, tak se mu to zachraňovalo =D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 27. ledna 2016

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě