Michelle
O uživateli
- Přezdívka
- Michelle
- Datum registrace
- Návštěv
- 12,855
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Aviv A nechceš raději něco napsat? Slovenští autoři jsou nedostatkové zboží :-) Obzvlášť Hilda by určitě měla velikou radost :-D
-
@Nikito Každý má zjevně jiný způsob nabuzení inspirace :-D
-
@Dreamer To je správný přístup! :-) Prokrastinace je velmi inspirativní :-D @Riokai Vem si příklad z Dreamer :-D
-
-
@Dreamer Ten horor je boží :-D
-
Tak tam nekoukej :-D Tam jsou nějaké nové informace i o Robertově rebelii? :-k
-
Pěkně dietně :-D
-
@Riokai Hmmm :-k Otázka je, jestli jsi si opravdu jistý, že to nabalování a spojování je ku prospěchu věci :-) Jak psala Dreamer, někdy ten přehršel nápadů vede k překombinování a pak bohužel i k nedokončení. A někdy ne :-)
-
Možná o tom moc přemýšlíte... Často bývají nejlepší řešení ta nejjednodušší :-) A někdy pomáhá to dát na chvíli k ledu a dělat na něčem jiném (třeba na další povídce :-D ).
-
@Neyra To přijde. Ani se nenaděješ a budeš mít desetistránkovou povídku ;-) A když to dlouho bude otálet, tak vyzkoušej recept A. Christie :-D
-
A další sebrané myšlenky spisovatelů o psaní: Jedna lehce brutální rada od Bukowskiho „Nezkoušej to. Nedělej to pro Cadillac nebo pro svou nesmrtelnost. Čekej. A pokud se nic nestane, čekej dál. Čekej, až to k tobě přijde. Až se to k tobě dostane b…
-
Pro pobavení a možnou inspiraci :-) Pár rad ke psaní od slavných spisovatelů: J. K. Rowling “Buďte nemilosrdní a chraňte si dny, které jste si vyhradili na psaní. Nepodléhejte lákadlům, neodbíhejte k plnění běžných úkolů, ani se nepouštějte do d…
-
@CervenKa Cestování bývá velmi inspirativní ;-) Je to jistě šokující, ale zatím mám jen půlku :-D
-
@Baron Důležité je, že to dopíšeš ;-) A co holky @Neyra a @CervenKa ? :-)
-
@Hildegarda Já věřím, že někteří už píšou... :-D Ale ano, i náměty se určitě počítají ;-) Takže to bude opět něco melacholicko-brutálno-depresivního :-D Tak to už se těším :-) @Dreamer To je skvělý začátek :-D Tak teď už jen ten zbytek :-)
-
Tak kolikpak už toho máte napsaného? :-D
-
Už se těším na psaní a na čtení :-)
-
Jupííí :dance:
-
@Jay OK, příště budu psát výhradně o abstinentech =D Ale ráda si přečtu, jak slovo "korbel" využiješ ve svém díle ty ;-)
-
@Damocles Díky :-) K ženské převaze - není nic jednoduššího, než se příště taky zapojit a něco vytvořit. Noví pisatelé jsou vždy vřele vítáni :-)
-
Minule to byly poháry, teď zase číše - příště nechám postavy pít raději rovnou ze sudů :-D
-
Docela by mě zajímalo, kdo psal tohle... Dle stylu soudím, že autora jsem tady ještě nečetla, ale třeba se mýlím :-)
-
Ono by to téma "A jak to bylo dál?" mohlo být permanentně, ne? :-D Jako doplněk k dalším tématům... Těch povídek, co u nich čekám(e) na pokračování je snad čím dál víc :-)
-
@heavy_head Ne, jen k jednomu krvesmilníku :-)
-
I toto je moje (a už je to poslední, přísahám :-) ). Jsem ráda, že to pár lidí pobavilo, to byl jediný záměr povídky :-) Člověk sám těžko odhadne, jestli je to ještě vtipné, nebo už je to trapné - někdy je ta hranice tenká :-D Byl to takový pokus …
-
A tohle je teda taky moje... Děkuju všem, co mi věnovali svůj čas a dočetli až do konce :-) Konec je záměrně jiný, než jaký se asi dal očekávat, ta srdceryvná verze mi prostě přišla trošku fádní :-D @Montezuma3 Ani nevíš, jak mě štve, že tu větu …
-
Takže tohle je teda moje. Chci poděkovat všem, co si to přečetli :-) A obzvlášť mě těší, že několik lidí i dost přesně pochopilo, co chtěl autor říct - to je asi to největší ocenění :-D
-
Gratulace vítězce :applause: Když někdo vytvoří v časové tísni něco tak dobrého, tak zbývá jen smeknout! :-) A velké díky za příjemné počtení všem autorům :-) Především těm novým, kteří sebrali odvahu a svůj kus odeslali. Už se těším na příště ;-)
-
Náhodou je to na první povídku velmi povedené :-) A opakováním se člověk zlepšuje ;-)
-
Mně teda tentokrát bodů přišlo dost :-) Dokonce mi i něco zbylo a to je co říct, protože jsem dala body úplně všem povídkám :-D