Melindaaaa
O uživateli
- Přezdívka
- Melindaaaa
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,302
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Miss_Utahraptor Já už tě taky našla :D Na ČBDB se musí hledat přímo v uživatelích :)
-
@Miss_Utahraptor Jo? Já tebe ne! :D Ty nemáš stejný nick? :D A na ČSFD mám taky stejný :) Kdo by si pamatoval více nicků :D a jaký má kde :D A na serialzone nejsi? :) Tam jsem našla jen Koli
-
@Miss_Utahraptor Já jsem pod stejným nickem na ČBDB, SerialZone, Geocaching.com i cz, fóru BBT A další místa jako fóra mých oblíbených knížek, ale tam spíš koukám a moc nepíšu :) Na ČSFD mám taky účet, ale na psaní komentářů tam nemám nárok :D
-
@flanker.27 Máš i boty co smrdí jak orangutan v říji? :D
-
@Lady_Seans Krásné kostýmy :) A jsi maličká, ale to je správný. Taky jsem docela malá, nebo spíš tak normální a je to super náhodou :) Holky mají být malinký :) Mladší ségra je o 12 cenťáků vyšší než já a vždycky mi závidí, jak jsem malá :D (a to rá…
-
-
-
-
Dneska jsem dostala The Twelve- Justin Cronin (pokračování Passage), tak se těším, až se do toho pustím, ačkoliv bych to neměla číst teď, protože mi začalo zkouškový, ale asi neodolám :D
-
@Hildegarda Ani mi to nepřipomínej :D Na táboře mě s tím všichni strašně vytáčeli, protože každej viděl krásný 3D obrázky- Mickey Mouse, loď, kočka a bůhvíco a já jen stránku, kde bylo milionkrát nakreslený to samý :D
-
@Nevada Tak kdybys byla tak hodná, tak bych ti byla vděčná...z ulozto to mažou během pár hodinV diskuzi Hra o trůny 3×01 – Valar Dohaeris | Na HBO GO zdarma! - Ice & Fire Komentář od Melindaaaa 13. května 2013
-
@Lady_Bon-pari Díky, ale už to mezitím stihli smazat :(V diskuzi Hra o trůny 3×01 – Valar Dohaeris | Na HBO GO zdarma! - Ice & Fire Komentář od Melindaaaa 13. května 2013
-
@Miss_Utahraptor To je tak božíííí! Instaluju Pinkie Pie :D Teda zachvilku, až se něco málo naučím, tak za odměnu si vyšperkuju google :D
-
Byl by někdo ochotný a tak moc hodný a uploadoval tuto epizodu na nějaké rozumné úložiště? Já jsem na ni koukala na HBO a nestáhla jsem si ji a teď už není k sehnání (aspoň jsem hledala a nenašla-nefunkční linky) a nechci, aby mi nějaká epizoda chyb…V diskuzi Hra o trůny 3×01 – Valar Dohaeris | Na HBO GO zdarma! - Ice & Fire Komentář od Melindaaaa 13. května 2013
-
Jo tak :-D Tak to bych se tuplem nebála. Ty to za volantem musíš umět! :-D
-
-
@Kolikokoli Jojo, díky :) Tak to já tě tam kdyžtak klidně napíšu, pokud se rozhoupu se přihlásit :D A děkuji za rady :) Případně ti dám vědět :) Protože ubytování bych brala taky určitě v té škole na zemi ve spacáku a bylo by fajn spát vedle někoho…
-
Když já se obávám, že zatím nejsem schopná říct, jak dlouho bych tam mohla/chtěla být. Každopádně děkuju za nabídku, ještě o tom intenzivně pouvažuji:) Co to znamená s tou sirénou? :D
-
Nejsem, to se musí? :D Já tam ještě nebyla, tak vůbec nevím...akorát vím, že je to skvělý, ale daleko, takže se mi to prodraží..víc jsem se zatím nezajímala..
-
:D Já chci být Pinkie Pie :D Ale nejsem schopná si udělat kostým, takže to je fuk :D
-
Na FF je Ponycon!!!!!!!!???? Tam musím jet! :D
-
Dobře, já mám obecně ráda animáky- teda hlavně Auta, Příšerky s.r.o., Vzhůru do oblak, Hledá se Nemo, Toy story, Já padouch :). Prostě většinu od Pixaru, ne už tak moc od Dreamworks
-
Up je jeden z nejdokonalejších animáků vůbec! A Dug (není to Dog?:D) je super pravě s dabingem. V originále je suchej! :D Je hebkeeej!
-
Však jo, normální holka :) Každý se narodí s jedinečným obličejem. Ale když ho chce změnit, proč ne...
-
-
-
-
Obě jsou skvělý, já je chci taky :D Na kabelky a tašky jsem totálně ujetá :D
-
-
Tak tohle nevím, ale Příšerky byly konečně něco co jsem věděla a prošvihla jsem to. To je k vzteku :D Viděla jsem je snad 20x :D