prasezlesa
O uživateli
- Přezdívka
- prasezlesa
- Datum registrace
- Návštěv
- 1
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
J, nechte mě, už tu šikanu nezvládám.V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od prasezlesa 19. června 2012
-
Krisa: Mám to v pyči.V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od prasezlesa 19. června 2012
-
Ne, k žádnému závěru jsem nedospěl. Pořád nevím, jestli mám radši jídlo, nebo sex (který jsem nikdy nezažil, jak jinak, že).V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od prasezlesa 19. června 2012
-
J, taky si myslím, teď zrovna mě někdo požádal, beztak je to on.V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od prasezlesa 19. června 2012
-
Uvažoval jsem nad svými prioritami, takže jsem neměl čas sem pást. Lord Debil: Z FB se o mně dozvíš leda houno.V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od prasezlesa 19. června 2012
-
Miss Utahraptor: Jelikož se mě zeptal tady, tak jsem mu tady odpověděl.
-
Na FB nemám ani jednu fotku a veškeré informace o mně zjistila tady: http://www.csfd.cz/uzivatel/244936-prasezlesa/ Inu, zadat do googlu "prasezlesa" a klikat na odkazy, tomu říkám investigativnost ..Skoro jako ze školy pro mladistvé detektivy.V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od prasezlesa 19. června 2012
-
64871: Selmy je postava z knížky, a ne reálný člověk, já se tu bavím o realitě.
-
Ono totiž, pro blbečky --> věřit = přijímat věci bez důkazů. Zajímalo by mě, kdy už se tu přestaneš honosit IQ 80 ..
-
"Preto sa tomu hovorí vierovyznanie a nie dôkazovernosť" Aha, takže když já řeknu, že je někdo hloupý, protože něco přijímá bez důkazů, tak ty to nazveš jiným slovem, a pak to hloupé není, nebo co? Upal se.
-
prasezlesa: jestli sis toho nevšiml, trotl, já jsem se zaregistroval.
-
Ano, já vím, že sis o mně zjistila úplně všechno. A taky vím kde. Končím.
-
Já ráno vstávám do školy, tak dobrou noc. Příště budu zase zlý.
-
Tyna: Moc vtipné. V Olomouci chodím do školy.