Alef_peAlef
O uživateli
- Zakázaný
- Přezdívka
- Alef_peAlef
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,442
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@flanker.27 :p :applause: :-$ :-)
-
@Athal @Nevada "hej, podla "klín sa klinom vybíja" :p
-
@sveva ..najlepšie je jedine na dobierku , "z ručky do ručky" princip, (takmer) neoblbnutelný :-)
-
u mňa tieš, i když Harrenhall strochu sklamal jako nedobytný, pridal som ho do zoznamu skor pre to, že je, /bol najvačší.. lae jako najsilnejší sa moc neosvedčil, ked ho vypálili.. :S a ešte Orlie Hniezdo, Casterlyova Skála, a Pike(?)
-
@Blackfish aha, dík, btw, takže tá Might & Magic X bude mať pohyb ozaj jak v Dungeon Master1 ? :roll: :spike: :wall: no velká škoda, nepochopitelné, proč se tak rozhodli :/ najma ked uš v M&M 6-8, ( 9 ) fungoval a zvládali 3d pohyb úplne …
-
hm.. je volakde "vývojový :weirwood: ", všetkích možností, rozhodnutí, a následkov, ktoré sa možu v hre spravit, a vyplynút ? :3eyed:
-
@DanielSvatoš ahso.. takže, nejlíp, vyzkušat s importovaním savou, aj bez.. (takže so sejvmi sa nadviaže plynule príbeh, z I do II. :-k :anxious: :idea: a tak isto by to mohli spravit aj v III., nech pokračuje príbeh z II.
-
@DanielSvatoš @Blackfish import savov z I - aký je rozdiel ? pokračuješ z I. dielu do II., alebo musiš začinať od začiatku ? (myslim že lepšie pokračovať, nech je celý príbeh v 1kuse
-
..to som vtedy napsal jen : 8-O rip *lady_Sansa :-( :'-(
-
-
@Everett_Young hm.. ale 1je cudné, som ted kukal, a nikde nic, ani zvodka, ani na "112 :-k a www denníky už vobec ne oznam - kdyžtak, ted v tomto prípade by bola ozaj lepšia neajaká malá, decentná správa, jako nejaké dlhé písačky
-
8-O :-( :'-(
-
@Branislav_Gepeto :) dík, nj uš si to budem muset raz nekdy celé prečíst a zkouknout aj ja ;D) :anxious:
-
:-) heh to prvé :D) ;D :twisted: ato druhé nechapem vobec, té téma ide mimo mňa :d :/ :-#
-
-
@DanielSvatoš "..tím myslím takový aby se sever mohl postavit Nilfgaardu.." a sú tam aj iné možné zakončenia ? (po politickej linke), jaké :king: ( napr. protektorát,/vazalstvo,/kolonie, alebo Konfederácia (Spojené štáty,královstvá.. severansko…
-
-
-
@Montezuma3 @Jay to je Arya ? :o inak fajnový, efektný pic. :)
-
-
@Krisa chúda :/( :-(
-
@sarven @heavy_head jj, tiež ma hned napadol povodný názov.. (nj vidiš, také clasiky sa neodhadzujú do antikvariatu, za pár halierov ;)
-
-
@Marek ..to by som unho ani šílenosťou ani nenazýval, skor taká hlúpa drzosť, nevychovanosť, spratkovitosť, taká "grázlovitosť", a nejlíp by to vystihlo slovo "ťahanie leva za chvost", proste hlúposť.. :s :king: :-)
-
@Montezuma3 @Branislav_Gepeto jednotku nepoznám, ale 2. je kat, KAT Mydlár (tuším ten, čo popravoval tých "21 českích pánov" v r.1621 (ak si dobre pamatám letopočet a nemýlim sa, ale aj podla roku v tej kresbe by to malo +-sedet, (heh, ale žeby ma…
-
@Depresor =D * :onfire: *
-
@Depresor ..a proc, to by som radšej nechal by som aj daenerys, ešte by sa urazila, a začala by aj tu osvobodzovať pracovnikov, robotnikov ;-D :twisted: =D ale každopádne, aj s ňou by bolo iste zaujímavé interviú :-)
-
@Amaroun ..nanho nemajú hodnoty, vypadáva im z tabuliek ;D :twisted: :king: :-)
-
..tak, názov povidky by som už mal : *Mandate of Heavens* :-P :dance:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Alef_peAlef 15. ledna 2014
-
@DanielSvatoš kde kde ? :p :(