Gorgloj
O uživateli
- Přezdívka
- Gorgloj
- Datum registrace
- Návštěv
- 16,100
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@flanker.27 @Anvil K Wermachtu, každý voják slouží svému pánu ať je jaký je. Dovolím si citovat jiný seriál: "You shall do as commanded. As all soldiers must.". Když to přeneseme do situace Freyů. Frey vlastně dvakrát dezertoval ohledně k jeho slov…
-
@flanker.27 Není vrah jako vrah. Navíc zde nezabíjel jeden člověk, ale celá rodina. Jednali jako rodina, měli by být souzení jako rodina.
-
@flanker.27 Netvrdím, že je to rozhodnutí lehké. Ale když už se rozhodli tak by měli počítat s následky. Co se týče kompletního vyvraždění... Tarbeckové a Reynové byli vyvražděni pro míň.
-
@flanker.27 Ke vší smůle.. Ale byli posláni pryč, kdyby některý z nich byl až tak loajální vůči Robbovi, tak mu řekne co se chystá (Stevron umřel to ho omlouvá). Ani v dnešní době není tichá spoluúčast bez viny.
-
Zatím žádný frey, ani mladý ani starý mě nepřesvědčil o opaku
-
Frey jako frey, jiný osud si nezaslouží
-
Taky věřím, že Rickon to tam rozmíchá. Ale bojím se, aby ho Martin nezlikvidoval hned jak se objeví.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Gorgloj 15. března 2013
-
Mám podobný dojem, délka roku bude obdobná, ale roční období se střídaj tak nějak podle nálady :D
-
@flanker.27 Gemáni x Řím tu moc v souvislostech nemůžeš použít. Germáni nikdy nic Římu nedlužili a v jisté fázi stál Řím právě na germánech a jim tedy při "útěku" před huny téměř nic nebránilo, ať morálně nebo vojensky, v drancování. Kdežto Divocí,…
-
@Tenebris Oni neukázali zatím téměř nic, okrem toho, že jsou těžce zabitelní. Osobně si nejsem jistý jestli nemůžou Jiní zeď jednoduše obejít jak to dělají/li divocí.
-
Užitečné a neužitečné... to je padlé na hlavu. Co se týče Plakače, je to jednoduché. Divocí a Hlídka byli víceméně ve válce. To již neplatí, Jon uzavřel s divokými "mír". Plakač je mezi divokými vůdčí osobnost a pokud Jon chtěl posílit svou pozici a…
-
@Branislav_Gepeto Tak pozor s tím nesouhlasím. Bavíme se o oživených, kteří mluví a "žijí" normálním způsobem. Ti, kteří napadli Noční hlídku se s nimi dají těžko srovnávat. Kdyby tam byl Beric jenom od toho, tak velice pochybuju, že by se tato post…
-
@Branislav_Gepeto Myslím, že tím Berica urážíš :) Tohle je už hraní se slovy prostě dva lidi jsou dva lidi a ne jeden a půl, ať se na to díváš jakýmkoli měřítkem ;)
-
@Branislav_Gepeto Myslím, že už ti to někdo říkal 1 + 1 jsou dva :D Myslím, že bohatě by stačilo, kdyby se tento "most rozpadl" a tato praktika už se nikdy neopakovala :)
-
Myslím, že s tím souhlasí všichni ;)
-
-
Vyhynutý, anebo v exilu. To ano :)
-
Ten štít, ve kterém je znak, vychází pravděpodobně ze štítů, které se používají v dané oblasti. Aspoň tak jsem to vždy chápal.
-
A postavil by si ho na ostrově, že? :D
-
Jak je již řečeno jsou to čtyři ostrovy u ústí řeky Klikatice, z důvodu obrany této řeky. Jen snad přidám rod Serryů z "Jihoštítu", Hewettové z "Duboštítu", Grimmové z "Šedoštítu" a Chesterové ze "Zelenoštítu"... Strašně originální názvy hradů...
-
Michelle: Nejvhodnější? Jak pro koho pro stát jako takový asi ne ;)
-
-
Zrovna Mašíny sem netahej...
-
Ještě jsou jiný města než Meeren třeba se pak přesídlí jinam a vyzkouší to znova, jen nevím kolik jich přitom zničí :D
-
Nejsem si jistej jestli je v Meerenu kvůli naučení vládnutí nebo kvůli jeho zničení.
-
Jon a Robb se narodili cca 283, okolo roku 282 plul ned přes Kousanec(Bite)
-
Přeci jenom byl dědicem Stormlands, možná se měl naučit něco od Arryna. Nejsem si jistý jestli se to někde píše.
-
Série má mít sedm dílů tudíž, to není uzavřené.
-
Mám pocit, že této etapy lituje už hodně dlouho :)
-
Jenže, ikdyby ti biologie dokázala, že něco takového může vzniknout, tak s šancí podobnou nule. Takže věřit/nevěřit není podstatné. Jsou to báje a tak k se tomu musí přistupovat.