Phoebea
O uživateli
- Přezdívka
- Phoebea
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,370
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
No Sophie Turner říkala něco o extrémně hrozné věci, kterou pro 5. sérii musela natočit :)
-
@AviaRa Třeba doufají, že nějaký blbeček zatroubí na Joramunův roh zimy a Zeď se položí :)
-
@Petr489 Krvevrán má červené oko (to druhé má vystřelené), bílou pleť , bílé vlasy, vždy měl tisíc a jedno oko, byl vždy měničem. Tříoká vrána má bílou pleť, červené oko, to druhé nemá (má jím prorostlý kořen), je to měnič. Dále říká , že kdysi byl …
-
Po smrti Tywina je Malíček nejlepším politikem Západozemí. Už teď je mu zavázáno mnoho lordů po celé zemi. Myslí hlavou a né srdcem nebo kolenem. Proto by byl vhodným králem. Ano, je ambiciosní, ale když by byl králem, tak vejš už to nejde :) Ano, …
-
Také si myslím, že Sansa bude chtít zdrhnout až zjistí, co je nový manžel zač. To, že chceš ovládnou sever ti je na nic, když jsi přivázanej k posteli a mučenej... A to nemluvím o fifty shades of Grey, nýbrž fifty shades of Miranda & Ramsay.
-
No dávalo by to smysl, když teď v seriálu o šedým lupusu furt mluvěj (kněžka ve Volantisu, Shireen a Stannis) Chudák Jorah. Myslím, že to odnese. :(
-
@Specialone Ty myslíš, že ta rozmazaná postava vlevo nahoře kousek vedle draka je stone man?
-
No v životě je to taky tak. Něco uděláš a pak ti to někdo zpochybní, jestli to bylo správně a nebo si nabiješ čumák :)))
-
-
Parádní díl. líbilo se mi téměř vše a to hodně: 1. vše kolem Bronna a Jaimeho, jsou vtipní :) 2. Cersei jak zmenšuje malou radu (3 hvězdičky pro herce, co hraje Mace Tyrella, nasmála jsem se hodně) a potom sama dává zbraně do rukou Vrabčákům. Nebu…
-
@Elendir Na Zimohrad vede královská cesta, když svítí měsíc nebo hvězdy, je určitě dobře sjízdná.
-
To se ale dalo pochopit více způsoby, proto to zatím není známo. Já to například pochopila takto: 1) ano jsem ten samý člověk, kterého znáš ze Západozemí, ale Jaqen není mé pravé jméno. Protože já jsem nikdo a tak se ani nijak nejmenuju. Zároveň j…
-
@Gepeto To zatím není známo.
-
@Crocuta Kde jsi vzap Sansino téměř nadšení? Sansa je hodně vypruzená, že se má vdávat. Všimni si, jak při představování nejdřív nahodí nenávistný pohled a pak si uvědomí, že se musí přetvařovat a usměje se. Co se týče vzdáleností - král Robert j…
-
@skelet přesně jak říkáš. Jen jsem zvědavá, jak to Malíček chce ututlat před Cersei, když ho všichni viděli se Sansou. Á taky co s tím sakra sleduje ???
-
@Peterko Neměli 64 chodů, ale naservírovali 64 porcí - pro každého účastníka jednu :)V diskuzi Ukázková kapitola z knihy Vichry zimy - Alayne - Ice & Fire Komentář od Phoebea 29. dubna 2015
-
@Stannis_Baratheon Cersei se vůbec nestará o vdovy a sirotky. Ta chce pouze sejmout Lorase, aby se za něj nemusela vdát. A Vrabčák je k tomu cesta.
-
Margery to Cersei pěkně nandává :) Sansa se bude mstít na Zimohradě - tak to jsem teda zvědavá jak ??? Arya mě na rozdíl od knížky prudce nebavila. A Jon se ujímá velení noční hlídky pevnou rukou - dobře on ... :)
-
@pavel Robert Arryn má jasnou epilepsii a ta je dědičná. Nikoliv stoprocentně, ale predispozice se dědí.
-
@Everett_Young A proč je sakra v Stannisově armádě vlkodlak? Jakej vlkodlak? Myslíš Ghosta okusujícího kost, nebo jsem něco přehlídla ?
-
@p1e9t9r2 Tou mladou krásnou královnou je stopro Margery
-
@Gepeto Tomu už se říká přetočená pirueta :)
-
@Nevada zatím nebylo
-
@p1e9t9r2 co tady: http://www.megaknihy.cz/fantasy/190784-svet-ledu-a-ohne.html mám s megaknihy.cz zkušenost, nikdy nebyl problém. A maj ji tam jen za 630 Kč + 39 Kč poštovné, to je nejlevnějc co seženeš.
-
Týden do premiéry 5.řady a stále žádný nový trailer ???
-
Zatím to neumí, ale stopro se to naučí. Když už je jednou vyseděla, tak by bylo blbý, kdyby na Drogonovi lítal někdo jinej...
-
Draky ovládali i úplní netargaryeni a nevalyrijci, prostě normální lid (viz svět ledu a ohně)
-
Mě se líbí ta Obara Sand, znám ji z Novozélandských filmů, je to ostrá Maorka. Velice dobře hraje, takže se na ní opravdu těším.
-
@flanker.27 =D