Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@baltim S nápovědou nebo bez?
-
@Branislav_Gepeto Taktéž jsem Ameriku neobhajoval, Bůh ví, že se už léta serou, kam nemaj, ale tohle zrovna nepovažuju za ten případ.
-
-
@Branislav_Gepeto Ano, ono to je veškeré chyba americké rozpínavosti, oni chtějí Koreu zabrat a zavést tam demokracii a jiné další způsoby dětské práce a zákazu vycházení. :anxious:
-
http://www.redbubble.com/people/mattbodz/works/10106233-house-stark-winter-is-coming?body_color=white&p=t-shirt&print_location=front&style=mens
-
Jediné triko, o kterém intensivně uvažuji, je tohle: http://www.redbubble.com/people/houndofsiru/works/9327839-three-dogs
-
@M1on EKG? To je špatný vtip (biofyziku na medicíně na tebe, heretiku)
-
Boston je nepochybně hnusná záležitost, ale tentokrát jsem se chtěl pozastavit nad něčím jiným, a to, proč na novinkách neumí psát. Dva bratři přišli o nohu? To jako byli siamský dvojčata a měli ji společnou nebo co? http://www.novinky.cz/zahranicni…
-
@baltim Pěkná :D
-
@flanker.27 Pěkně řečeno :D
-
@flanker.27 V kinech už dobyl Bílý dům leckdo :D
-
Korejci naprosto nemají šanci prolomit americkou obranu, jen pro ilustraci, američani provedli více než tisíc testovacích odpalů jaderných zbraní (přiznaných testů), kdežto Korejci jen dva neoficiální, takže je jasné, kdo tomu asi rozumí lépe a je s…
-
-
-
Moje chyba, máte pravdu samozřejmě.
-
@Hildegarda of the...
-
Can of the
-
-
@sveva Gratuluju :applause:
-
@Phoebea Asi ne, já tam nevidím žádné záludnosti dneska.
-
-
@Krisa Bez pasu to nejde, co já vím...
-
@Kolikokoli Že už si tu tak nestoudně radíme, mám pro tebe tip, je to tak lehký, až je to těžký :D
-
@Jana Ano to měla, ale dali by se tak obrazně brát všichni trpaslíci, které zabili místo Tyriona.
-
@Kolikokoli :applause:
-
By mě zajímalo, co dal dneska @Montezuma3 :-D
-
@Branislav_Gepeto Je to Gendry, ale Grešle by stejně měla být uznaná, za plný počet bodů :D
-
@Arutha2321 Teď jsem dočetl tanec, a zatím na sebe muž podobu ženy ani obráceně nikdy nevzal, ale není to ani vyloučeno.
-
@Branislav_Gepeto Hele, stejně si pořád myslím, že bez nápovědy je Grešle úplně stejně dobrá varianta jako Gendry a měly by za ni být taky dva body.
-
@Melindaaaa :dance: