Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Co takhle si ten kus pozemku prostě vzít a ať oni mají ten problém, co teď máte Vy? Když ho budou chtít zpět, tak budou muset dokázat, že je jejich, což není. Prostě zbourat kus plotu a vzít nějaké levné pletivo a vytyčit nové hranice, když s nimi n…
-
No tak tohle je fakt sranda. Minulý rok posrali opravování slohů, co to bude příště? Je to celé špatný nápad. http://www.novinky.cz/domaci/301897-cermat-udelal-chybu-v-maturitnim-testu-z-cestiny.html
-
-
@Černá_Alison Aha, veterina, jakmile zazní slovo anatomie, tak pro mě je to jenom jedna :D A nejdou vysomrovat materiály od starších studentů?
-
A v Čihákovi taky nejsou úplně špatné.
-
@Černá_Alison Obrázky na anču nastahuješ, popřípadě vysomruješ od starších ročníků :D nebo máš lepší učebnice ve kterých jsou. Zvlášť rád jsem měl Yokochiho foto atlas.
-
@Montezuma3 :applause:
-
@paulcz Podle toho, jaký typ apokalypsy očekáváš ;)
-
@paulcz Objektivně vzato je ale velké mínus, že potřebuješ stroj, který by ti ty informace rozluštil.
-
-
@Montezuma3 Měli nahuštěnější rozvrh a taky se nehrálo tolik zápasů.
-
aby tě radši neslyšela, jasné :D
-
@Krisa To bych si samozřejmě nedovolil :D
-
@Krisa Tvoje kočka? ;)
-
Ty jo, tohle už je jak reklama na kiu!
-
Lepší než Slováci! :D V to jsem ani nedoufal.
-
My z nich ty hodinky vymlátíme :D
-
A sedmého dne bůh řekl: "Out of mana."
-
@Tom optimista každým coulem :D
-
@Černá_Alison Naznačuje to snižující se kvalitu vzdělání, ale tak černě :) bych to neviděl, písmo si přizpůsobíš, když už chodíš na VŠ a o celkové úrovni to taky nevypovídá, spíš o snižující se tendenci. P.S. Abych upřesnil, snižující se tendenci zá…
-
@Krisa Ono jde spíš o ten trend těch změn ve školství, než o to, jakým stylem budou děti psát až budou dospělé.
-
@Krisa Přece nebudeme slovíčkařit ;) :D Víš jak jsem to myslel, ne? A nemyslel jsem to nijak pejorativně. A vůbec, jediné, čeho dosáhnou změnou názvu je, že víc a víc názvů bude dostávat pejorativní nádech, který sebou ta instituce prostě bude mít a…
-
Tak Slováci dneska, klobouk dolů, zabrali. Kéž by naši předvedli to samé s Norskem.
-
Navíc, dle rozborů písma lze leccos určit :D šlo, chtěl jsem říct.
-
@Krisa To jsi mi nahrála, díky. Opravdu musí naši prvňáci používat písmo jako ze zvláštních škol? Mít všechno snadnější? Za chvíli už se budou učit psát jen na počítačích a v ruce už nenapíšou nic?
-
Taky mě mírně rozladilo to nové písmo, co vymýšlejí pro školy a vypadá jako počítačový font a písmenka nenavazují.
-
Dneska spíš levopis omg rofl lol lshmsfoaidmt (Laughing so hard my sombrero fell off and i dropped my taco!)
-
Asi je to jak kde, já mám, jak už jsem zmínil, dalších pět sourozenců a takhle špatné, jak říkáš, mi to nepřijde. Jasně, pomáhám ségře s matikou a angličtinou, ale přijde mi, že to mají vyložené dobře a opakují to. Projekty mě nicméně serou velmi a …
-
-
@Hildegarda Ok, pokud to nejde takhle přehánět, tak proti tomu nic nemám. Omluv mou nevědomost, žádné děti zatím ještě nemám :D