skelet

O uživateli

Přezdívka
skelet
Datum registrace
Návštěv
1,338
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Byl ustanoven králem, to stačí.. Arya mu tedy byla vydána na milost a nemilost.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • to je nesmysl
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • tak v době odjezdu Aryii ze Západozemí byla Sansa provdaná za Tyriona, a byla paní Zimohradu. Nebo tomu tak nebylo?
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • Hildegardo já mluvím o něčem úplně jiném promiň :-)) Jarlo: I kdyby Sansa by byla provdána, a Arya ne, tak Sansa by byla její paní do doby, než se provdá nebo odejde k Tichým sestrám. Běžná praxe středověku.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • Ne, Cersei so mohla leda pobrečet do polštáře, že ji Tywin dal Robertovi. Prostěmu nemohla říct "já si ho nevezmu". Teda mohla, ale u Tichých sester by se jí nelíbilo :-) Stejně tak Arya by nemohla říct "NE" Sanse, Bran Robbovi, Rickon Branovi atd.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • Nebo spíše až Robb se stane pánem Zimohradu po Nedově smrti ;-) Uvědomte si, že slib věrnosti byl jen formalita. Ten kdo to nesložil, tak skončil v písni podobné Dešti Kastameru :-)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • Je absolutně jedno jestli svět o ní ví nebo ne. Z jejího pohledu, a pohledu je Zimohrad Sansy, jejíž je sestrou,a tedy automatickým vazalem. Ve středověku si nižší člen rodiny ani omylem nemohl dělat co chtěl. Slib věrnosti Sanse byl čistou formali…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • Hildegardo, a kde je v knížce, že ten první citát nedodržela? A kde tam je, že ho dodržela? ;-) Co víme: Pán Zimohradu Eddard Stark je mrtev, jeho následník Robb Stark mrtev. Bran a Rickon jsou oficiálně mrtví = paní Zimohradu je tedy Sansa a Arya j…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • Takže návrat ke knize: 1. Eddard Stark říká Branovi, že zběhové z Noční hlídky propadnou hrdlem automaticky. A je povinnosti jeho a vazalů, je odsoudit a popravit. Co z toho plyne? Arya si zákonitě a správně myslí, že zběha může popravit, jelikož je…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • dovolím si připomenout, že i ve středověku, když byl někdo prohlášen za psancem (člověka žijící mimo zákon), tak jej mohl kdokoliv zabít zcela beztrestně.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • Spíše by to bylo: Mormont: Králi Roberte! Útočí na nás tisíce nemrtvých! Robert: "Himl hergot krucinál krucajs element! Vy tady máte, ale silné víno! Podej pohár!"
  • leda tak u staré chůvy :-)
  • Nevím, ale být na jeho místě tak se pos.. strachy. A pravděpodobnost, že mu někdo uvěří? Kdo uvěřil Seru Alliserovi Thorne v Králově přístavišti? A to byl ctihodný šlechtic ;-)
  • tak ono jasně, že zabít nebo zajmout ho měl Sam. Ale Sam je Sam, takže právo vzala do svých rukou Arya, což byl jediný zástupce rodu Starků v onom místě. A jediným trestem za dezerci od Noční hlídky je smrt. Takže jaký je problém? Já žádný nevidím :…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • ano, měla poslat havrana na Zeď :-)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • Arttu: Promiň, ale představa jak tohle dělá 11letá holka před dvacetiletým chlapem (byť opilým) mě rozesmála. Arya je všelijaká, ale blbá není :-)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • Hildegarda: Bran a RIckon už byli nějakou chvilku oficiálně mrtví, stejně jako zbytek rodiny s vyjímkou Jona a Sansy (a u Sansy byl pro ní její osud ve hvězdách). Arttu d´Charo: z jejího pohledu vykonala rodovou povinnost, tedy poprava dezertéra. A…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 29. srpna 2012
  • K Jonovi - napadlo mě (a asi už to tady padlo). Nemohla Melisandra použít stejný trik jako s Chřestivou košilí? Přeci jen o Jona nechtěla přijít..
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 28. srpna 2012
  • Sansa se mohla snažit v Králově přístavišti maximálně přežít, což se naučila vcelku mistrně. Takže se naučila přetvařovat, lhát, a ztratit se v davu. Co by Alayne, teď díky svému "otci", dle mého, pochopí jak hrát Hru. Arya naproti tomu, aby přežila…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od skelet 28. srpna 2012
  • SW je pohádka s malými prvky sci-fi :-)
  • Ben Nevis minimálně by chyběl v Simpsonech :-)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od skelet 6. srpna 2012
  • Eh, tady je zase teoretiků jak se žije s děckem ležákem. Mimochodem Hawking je perfektní příklad, protože jeho nemoc je dědičná. Vytváření eugenických zákonů je velmi, ale velmi nebezpečné pro společnost jako celek, protože to snižuje celkové zábra…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od skelet 6. srpna 2012
  • Kolikoli já nereagoval primárně na tebe.
    V diskuzi Když více je méně Komentář od skelet 6. srpna 2012
  • Jak mi říkala: "odrodíš to, víš, že to za pár minut zemře, ale lapá to po dechu, a ty to musíš změřit, zvážit a zapsat do úmrtního listu. Vše se v tobě vzpíná, abys to děcko zachránila, jen mozek ti řekne je to zbytečné a máš to nechat tak. Až to ud…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od skelet 5. srpna 2012
  • Zajímavá diskuze a jsem velice rád, že se společnost některými neřídí Stephen Hawking - zabit v dětství/vykastrován v dospělosti pro dědičnou chorobu Isaac Newton - zabit v dětství/vykastrován v dospělosti pro genetickou odchylku Miloš Kopecký - vyk…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od skelet 5. srpna 2012
  • Tak Cat před ním chtěla zůstat nepoznána, pokud si dobře pamatuju. Nevykřikla "chopte se ho!" hned jak ho uviděla. To vykřikla až po nějaké době co si s ní Tyrion chtěl popovídat .-)
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od skelet 1. srpna 2012
  • No vidíš, já taky vycházím z toho, že Cat nemá knihu, a přesto si myslím, že to byl hloupý čin :-)
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od skelet 1. srpna 2012
  • Tyna: to že bych se zachoval stejně neznamená, že bych se nezachoval hloupě. ;) Gepeto: nepotřebuji znát Tyrionovi kapitoly, ale stačí vědět, čí byl Tyrion bratr, byl bratr královny. Tedy není to žádný hejpočkej, kterého si můžu zajímat jak chci. O…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od skelet 1. srpna 2012
  • Děkuji svoa00, nicméně já tím jejím činem byl zděšen v ten okamžik. Ono je trošku jiné, když nechám svému muži čas na přípravu a něco jiného je, když rozzuřím lidi, kterými je obklopen. A vůbec mi nešlo o Tywina, ale o Jaimeho a Cersei. Copak proved…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od skelet 1. srpna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě