skelet
O uživateli
- Přezdívka
- skelet
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,338
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Gepeto : jak by měla zraněná ženská, ve věku 40-50, přeskakovat masivní dubový stůl a vrhat se na Waldera? To by byla tuhá dřív jak by se k němu dostala.. tak čapla první jemu blízkou osobu, která byla po ruce. Akorát si vybrala špatně..
-
Přidám se Kolikokoli, když jsem si přečetl RW, tak jsem si říkal "dobrý záhul", ale jinak to se mnou nijak zvlášť nehlo. Jediné co mě v podstatě zajímalo bylo, jestli se z toho dostane Arya. Ale ono je to asi dáno oblíbeností těch, či oněch postav, …
-
JJ, bojující Bolton uhýbající před spojeneckými šípy by byl super, hotový Neo 8-)
-
-
Problém je, že takový zaslepený člověk (a stává se to) se soustředí jen na jeden cíl. Ale v každém případě na tom není nic romantického. Je to prostě jen jeho blbost, kterou si ten dotyčný uvědomí až když je pozdě. A někdy ani to ne ..
-
Tak Černá ryba moc na výběr nemá, buď opustit 7K, vrátit se na Orlí hnízdo nebo se přidat k Batrstvu. Pravda ještě je tu Stannis, ale ten je z ruky a vzhledem k postupující zimě to není nejlepší úkryt
-
Death Note je poměrně dobrá anime, ale po čase se trošku přejí. V každém případě se mi líbila. Code Geass jsem neviděl.
-
@Askia takový Davos dokonce proplul přes blokádu Bouřlivého konce =D ale zpět od seriálu ke knihám, které jsou zábavnější.. přežije Mel?
-
@flanker.27 tak každý má své koníčky. Ale stran jejího cestování mám nejraději tu část, kdy se projíždí pod prapory po lese. Ta loď se dá obkecat poměrně snadno =D
-
ta snaha hledat chyby na seriálu je nesmírně zábavná =D
-
Tož jak jinak.. ženská v rudém, a co teprve Tyrion, který je furt v červené kůži =D JInak na palubě jsem viděl jen Mel, Gendryho a námořníky, vojcly ne... pánové a dámy, to co tu kritizujete je jen kritika pro kritiku. Mimochodem Davose taky zachrá…
-
:king:
-
@Blackfish takže kapitán Stannise, který měli ještě nedávno jako svého admirála bývalého pašeráka Davose a ve svých řadách piráta Salladhora, se bude v nepřátelských vodách plavit pod Stannisovou vlajkou? Sorry, ale to nedělaly ani válečné lodě v re…
-
zapomínáte na to, že to není seriál 24hodin. Stejné postavy v jednom díle nemusí mít děj položený ve stejný čas.
-
Toho naděláte, tak holt měl na pijavice fobii :-D
-
příští týden se nevysílá...
-
@Phoebea: usuzuji dle tohoto (volný přepis) Sam: "jak těžké je rozdělat oheň" Fialka: "můžeme se zahřát pod kožešinami" Sam: "blablabla" Fialka: "to takhle mluvíš, abys na mě udělal dojem" Sam: "ne, takhle mluvím normálně" Fialka: "rozdělám oheň" :…
-
A zapomněl jsem.. Daarioe je teda pěkný slizák a hnusí se mi stejně jak v knížce :spike:
-
Takže shlédnuto - Závěr spolu s hudbou byl skvělý Sam je roztomile neškodný pro ženy a Fialka raději rozdělala oheň, než by si ho pustila k tělu. Tywin, Tyrion, Joffrey, Ollena a Davos jsou zahraní skvěle a propůjčují postavám dobrou chemii. U Stann…
-
-
Doktor: kde jinde může divák vidět, jak hlavního hrdinu chce zastřelit jeho manželka, zatímco se tomu snaží jeho manželka (stejná žena) zabránit za každou cenu a pomáhá jí v tom její matka, která ji ještě neporodila :-D
-
-
-
Nejsem si jist, zda-li kdy nějakou erotickou scénu natočil
-
-
S frekvencí lodí v největším přístavě Sedmi království je opravdu problém proplout kolem :-D Mimochodem k té teleportaci - tohle není seriál 24hodin, aby se vše udávalo "v reálném čase"
-
a já jsem neutrál.. něco se mi líbolo, něco ne. A na HBO v titulcích Talisa neříkala "vrhni, vrhni", ale "útoč, útoč". Ale přikláním se k tomu, že "vrhni" zní lépe :-D
-
Tennant je skvělý a Plačící andělé excelentní :)
-
Trochu se bavím s nečtenářkou: - Jon je fajný, sladký, prostě skvělý :D - Talisa nic moc - Theonovi mučení přeje a netuší proč a kdo ho mučí celkově má zatím třetí řadu nejraději
-