Hildegarda
O uživateli
- Přezdívka
- Hildegarda
- Datum registrace
- Návštěv
- 6,055
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@heavy_head Robin je iba jeden!!!
-
@heavy_head Ach, moja laska v casoch, ked ma mama este obliekala :)
-
@MissUtahraptor Mam pocit, ze iba ak si zmenis IP adresu :)
-
@heavy_head A si si isty, ze to niektori hliadkujuci pochopia ako ironiu? ;) Inak porovnavat Krym s Podkatpatskou Rusou je mimo misu. Krym v 50. rokoch bol taky dar nedar. Kto mohol vtedy tusit, ze darujuci a obdarovany nebudu tvorit jeden stat nav…
-
@Everett_Young 1) po tom, ako nam Rusko pozastavilo dodavky plynu, viacere krajiny pochopili, ze treba mat zalozny plynovod a to sa bude diat aj s ropou - jedna paka je trochu nalomena 2) nielen USA ma u Rusov dlh ale aj opacne 3) este stale maju v…
-
@Dlady najlepsie su prve casti, potom to slo trochu dole vodou
-
@Maliky No ono sa to totiz hned nevypustilo. Ta kniha mala priemernu predajnost a bola vonku par tyzdnov, kym sa priznala a potom nastal boom a tlaciari nestihali :) Argo ma v poslednom case skvele obalky
-
-
-
-
-
Hej, veci by mozno trochu pomohlo, keby sa jeho vek rovnal jeho BMI indexu :)
-
-
@Jay :-D To su nazvy slovenskych mineralok :)
-
@svoa00 Ja som nevedela, ze sa premenovala :)
-
A ja ze, kde mate tu Zahrobsku :)
-
@Everett_Young Ak ma jeden z rodicov "silnejsie" geny, ktore sa presadzuju, tak sa dvojvajecne dvojicky mozu podobat podobne ako jednovajecne. Kedze sama som z dvojiciek, tak viem, o com hovorim :)
-
@Tergas To vysvetli mojim detom - nie a nie si presadit moje hnede oci :) Aj ked stale to nie je take hrozne, ako ked sa na dedine manzelom narodil cernosko. Nakoniec nie matka, ktora bola biela ako stena, ale matka matky mala co vysvetlovat :). Gen…
-
@Everett_Young Lenze toto nie je adaptacia ale prequel, takze sa mozu pekne vyburit. A nebud stale taky pesimista ;)
-
@Everett_Young Mna na Black Sail celkom zaujima, ako sa vysporiadaju s tym, co sa stane v knihe, kedze sa tam nejakym sposobom musia dopracovat a tam je Silver riadny badass :)
-
Ako vzdy - nasi hraju srdcom, super hokejkami :-?
-
@Krisa podobne som vystrajala, ked sme hrali v skole céčka (hra nas skor narodenych) :)
-
-
Dnesne noviny: "Záznamy ukazujú, že viac trestaní za sexuálne zločiny sú marinári teda členovia Námornej pechoty Spojených štátov. "Marinari"? wtf? To mi znie ako druh ryb alebo pizze :)
-
@Montezuma3 Asi tenis :) Podla mna je biatlon financne narocnejsi, kedze na trenera, zdravotaka prip. masera sa sklada spolu podstatne menej ludi tz jeden :)
-
@Montezuma3 A sakra. Ja som to cele ale celucicke prespala a to som sa na to odrana stelovala, hoci mi klipkali oci :(
-
@svoa00 Respekt = nase zhouba :/
-
@Montezuma3 Mohol si si chvilku pospat ;)
-
@svoa00 A ved ani s Ruskom to nebolo take hrozne :)
-
@Montezuma3 Muzsky biatlon sa ide o 7.00. To uz si v praci? Ja ho asi prespim :(