Hildegarda
O uživateli
- Přezdívka
- Hildegarda
- Datum registrace
- Návštěv
- 6,055
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Kategoria ako pre mna :) Prosim zaslat vyhru do piatku :D
-
@Gepeto :roll: Napisal si, ze ak katolik s nim nesuhlasi, tak ho prefackas. Na to som narazala. Ja nie som katolik, aby som sa urazila, ale vycitas im netolerantnost a ine veci a ty si pritom uzasne tolerantny :-k A bez ateistov by katolici nem…
-
@ZoiD no u nas to stoji 11,63 :(. Nenasiel by sa niekto, kto by mi to poslal?
-
@Dreamer Odkedy nabehla Emilia, je to in :). Osobne mam obocie prirodzene o dost tmavsie ako vlasy. Raz ma mama pri obede obvinila, ze si ho farbim!
-
@flanker.27 Cital si to? Podla mna to polemika je, ci uz s nou suhlasis, alebo nie. A tvoja "zla veda" je zaujimave zhodnotenie, kedze to napisal vedec.
-
@Jay Som polichotena tvojim oznacenim "mladez" :oops:
-
-
@Jay To som bola ja ;)
-
-
@Maliky Lacne knihy tento mesiac na Slovensku zavreli posledny obchod :(
-
@Montezuma3 A my vdaka frantikom nie sme vo stvrtfinale :(
-
@Jay Ja zostanem asi pri tej panna cotte :) Kupila som nedavno silikonove formicky s vazkou, lienkami a chrobacikmi, takze v sucasnosti je u nas in trhat a jest nozicky :twisted:
-
@Jay Tiez nerada robim jedla, kde mi vyvstanu bielka. Potom rychlo vymyslat, co s tym...ak je to jedno, dve, zamiesaju sa do prazenice na rano. Inak prave som pozerala na e-shope flambovaciu pistol za 7 eur. A tu tiez plati, ze cim drahsia tym lepsi…
-
Podla mna si kazdy nasiel to svoje a neexistuje poviedka s nulovym poctom bodov. Kolko ludi, tolko chuti.V diskuzi Vyhlášení výsledků 7. kola fan povídek - Ice & Fire Komentář od Hildegarda 18. května 2014
-
@Depresor Tak zo Slovenska ich poratas lahko a zlokalizujes aj bez mapky
-
@Gepeto To potom piskoty zlepene lekvarom :-D
-
@Aviv Aj tam byvas, ci obohacujes vychodniarcinou kulturu nejakeho intraku? (ano, som zvedava zenska :anxious: )
-
@Jay doma bezne robim panna cottu. Creme brulee bez flambovacej pistole nie je ono :)
-
@brbr s tym je vela prace a cas nazbyt veskery zadny :) Ale ak by ho niekto urobil za mna.... Momentalne som vsak schrumala polku svajciarskej horkej cokolady s pomarancom a mandkami, nech nespadnem do hladiny alfa :)
-
@Lara Zevraj ich v cestine vyslo jedenast, takze mas sancu :)
-
@Everett_Young No mnou to urcite nie je :D Vcera mi volala nejaka marketingova firma, ze mi poslu specialnu holiacu hlavicu iba za cenu postovneho 3,49, tak som zdvorilo odmietla, ze na holenie je este zima :). Vcera som uspavala dietko o desiatej a…
-
@svoa00 V poho :). Ja mam teraz strasny utlm. Dieta spi vo vetre na balkone, upiekla som si pizzu, do ktorej som nahadzala, co dom dal (dom dal iba paradajky, kukuricu a tuniaka), ignorujuc eufemizmy zozrala a teraz sa mi chce strasne spaaaat. Akura…
-
Cital niekto Arta Paasilinna a odporuca?
-
-
Ma niekto dobry recept na quinou?
-
@Arutha Tak potom dakujem za TR ;) Cestina je vyrazovo bohatsia ale slovencina je viac sexy ;-)
-
@Aviv raz po cesky, raz po slovensky. Zijes na pomedzi slovenskeho rodu? :)
-
Zjest uterus by sa mi asi nepodarilo :) http://www.doba.sk/2014/05/14/ocino-pre-svoje-deti-pripravuje-vzdelavacie-palacinky/
-
@svoa00 Nik nevie, aky zivot tie deti budu mat, rodicia najmenej. Podla mna ziadny, ak sa doziju prveho roka, bude to zazrak. Kazdy sme iny, niekto dokaze zit s vycitkami cely zivot, niekto nie. Kazdy ma inak nastavene hranice. Mozno ani nie su ver…
-
@Arutha Tak je to kultovy film, ktorym nic neskazis.