Hildegarda

O uživateli

Přezdívka
Hildegarda
Datum registrace
Návštěv
6,055
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Gepeto pisal to priamo po cesky, kvoli tomu, ze nas trh je pre neho prilis maly. Kazdopadne je to Slovak, takze pre mna slovenske fantasy, ale chapem, ak to niekto povazuje za ceske fantasy, kedze Cesko bolo prvotnym trhom
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Hildegarda 8. srpna 2014
  • V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Hildegarda 8. srpna 2014
  • @pavel ina krajina ako norsko je iba v tejto prvej knihe. Dalsie knihy nadvazuju iba trochu - jeho osobny zivot sa istym sposobom vyvija, ale viac menej to tvori iba background, pripady nenadvazuju vobec. Teda Svabov som este nedala, ale asi je to …
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Hildegarda 7. srpna 2014
  • @CervenKa Hej, velmi aktivnu a rusivu muzu menom Kubo :)
  • @Dreamer Tak to ticho zavidim. Ja si neprespim celu noc este asi rok. Momentalne mam za noc styri budicky plne sialenych napadov...
  • @pavel Netopier je prvotina a tak ju treba aj brat. Ja som Nesba citala na preskacku. Skus Snehuliaka. Ten je o triedu lepsi. Netopiera som citala ako posledneho a nevedela som sa dopratat konca.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Hildegarda 7. srpna 2014
  • @Riokai Jake to vyhovaracky! Ked mozem ja po nociach, mozu aj ostatni :)
  • V diskuzi Obrazárium Komentář od Hildegarda 6. srpna 2014
  • V diskuzi Obrazárium Komentář od Hildegarda 5. srpna 2014
  • @Michelle Ja po nociach pisem, takze snad to dam :)
  • @Gepeto Presne. Chudacik to bol :roll:
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @Everett_Young pred sudom tvrdil, ze nevedel, co za zamyslal Hitler. No ved hovorim, kazdy si urobi nazor sam. Ja som si urobila na zaklade toho, co Tiso robil a ako sa vyjadroval.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @Gepeto Neviem nakolko mate citanie z historie, ale skus tento Tisov prejav na dozinkovej slavnosti v 1942. Kazdy si urobi vlastny nazor. K rodakom sa spravame trochu inak, takze vysvetlovanie tvojej ucitelky chapem. "Vraj, či je to kresťanské, čo…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @Everett_Young ja som chcela historiu studovat povodne externe a matiku interne. Ale u nas sa dialkove studium historie bohuzial neotvaralo ani neotvara. Ale inak fakt genialny napad :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @Everett_Young tak to si zil v zlom domneni :) Uz asi x-ty krat hovorim, ze som vystudovala matematiku odbor pravdep, statistika a poistna matematika. V ramci odboru som mala programovanie v C++. Ale kedze ma to tahalo k historii, urobila som prijim…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @Gepeto No vidis, a ja som v tom, ze Tiso podpisal ustavny zakon, ktory prinasal radikalne riesenie zidovskej otazky. A to bolo naopak, on ti ich zachranoval! A ja ze mi to studium historie na UK nieco dalo!
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @Everett_Young @flanker.27 Ano, bohuzial, taka je u nas historia. A najdu sa aj ludia (napr jeden nemenovany zupan), ktori glorifikuju Tisa a prvu SR
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @flanker.27 Slovensko bolo spojencom Nemcov i Rusov. Napriek tomu sa u nas niektori ako spojenci nespravali.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @flanker.27 Tak potom som rada, ze u nas na zapadnom Slovensku boli ine nemecke roty, caty, vojska :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @Everett_Young este raz - hovorila som o spravani vojakov napr Remarqueho typu k civilistom v ich obydliach. To znamena obycajnych vojakov, ktori nerozhoduju o tom, kto kde pojde do koncentraku a co sa tam deje. Inak k tebou vyssie uvedenemu samozre…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @Everett_Young Nehovorime o tom, kdyby. A co sa tyka mna, moje meno je Judita, co znamena Zidovka, tak hadaj, kde by som skoncila ;) Ked uz hovorime o tom kdyby - tak keby Nemci znasilnovali, znasilnili by moju babku....a v konecnom dosledku by so…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @flanker.27 Tak Anglicania sa u nas chovaju vacsinou ako prasce. Minule sa mi postazoval barman v jednom hoteli. Chodia do Bratislavy na rozlucky so slobodou. Interiery sa casto po nich premalovavaju. Ak si chces urobit vlastny nazor, najlepsie si …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @Mellien Ja nastastie/bohuzial (ako to kto vezme) nmam s Rusmi na dovolenkach ziadne osobne skusenosti. Vyhybam sa Turecku a Egyptu ako cert kriza. Velke horka ma vobec nelakaju. A v Grecku a Taliansku som vzdy bola v "slovenskych" hoteloch so "slov…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @Achileus Viem, ze bol na vychodnom fronte este ked neprebiehali tazke boje, teda na zaciatku. Nastastie pri tych najvacsich hrozach uz nebol, ale ked prisiel ako 20-rocny domov, tak ani zbla cierneho vlasu. Od preziteho mu vsetky vlasy zbeleli, tak…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @Arutha Tie saty jej fakt nesvedcia. Nieco jej do nich chyba :-k :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • @Achileus Suhlasim. Na Nemcov spomina babka v tom zmysle, ze to boli slusni vojaci. K nim ako k civilistom sa spravali tak, ako keby boli na navsteve. Popritom Rusaci - to bola ina kava. Dedko na fronte od svojho nadriadeneho Rusa dostal rozkaz, aby…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 1. srpna 2014
  • Ako sa bavi dnesna mladez:

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě