hudra
O uživateli
- Přezdívka
- hudra
- Datum registrace
- Návštěv
- 39
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Ještě že už mám studium za sebou, ta reforma jde mimo mě. Také mi ale připadá, že dnes vystudovat vš není to samé jako před časem
-
Neznam asi si budu muset doplnit znalosti :-)
-
seřadil bych ty siláky stejně jako Everett Young, či-li: Sandor, Velký Jon Umber, Brienne
-
Hm tak tos me nahlodal, teď ještě přesvědčit manželku, ta titulky nesnáší :-)
-
-
Dokoukal jsem Pillars of the Earth, nebylo to špatné, ale ani mě to nijak extra nebavilo Docela přemýšlím o http://www.csfd.cz/film/70594-the-wire-spina-baltimoru/, ale nechce se mi na to koukat s titulky
-
Jsem kačer asi rok, baví me to hlavně kvůli dětem, máme cca 100 kesi
-
přesně tak :-)))
-
überkiller: ověřoval jsem si na flanker.27, že se mu tento žánr nelíbí flanker.27: proč černá ovce, každému se líbí něco jiného, hlavně že na Hře o trůny se shodneme :-) no a Kmotr, to je pro mě absolutní klasika
-
Hrdina se mi moc líbil flanker.27: když ne Kick Ass, co třeba Pulp Fiction, Kill Bill?
-
no jo, ty překlady... :-(
-
mě se poslední dobou dost líbilo toto: http://www.csfd.cz/film/248143-kick-ass/
-
včera jsem dokoukal Impérium - Mafie v Atlantic City (2.řada) a bylo to super, na podzim by snad měla být třetí řada. Už se nemůžu dočkat
-
Edit: dal jsem sem odkaz který tu už je výše: violin cover od Aleka - ten je úplně super
-
Bez pořadí: hra o truny, impérium, spartakus, řím, tudorovci. Zklamalo mě: terapie (cz verze)-skončil jsem asi v půlce
-
Já jsem nedávno viděl seriál a pak jsem se dal do čtení. Už seriál mě velice nadchnul a knihy to jen podtrhly
-
Mě se nové obálky pro hostinu moc líbi a už se nemůžu dočkat až to vyjde, protože jsem nedávno dočetl bouři
-
Je to moc pěkné