Mrcel17
O uživateli
- Přezdívka
- Mrcel17
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,296
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
MU: Nádherné obrázky :)
-
@Montezuma3 to by šlo
-
@Gardien počkať, to sa nedá v osmičke nainštalovať iný prehliadač ? :O
-
Robb Stark +1 (33) Gendry -1 (17) Roslin +2 (18)
-
Okay, ved mne to je jedno, mne stačí ked to už vyriešime. Takže B ?
-
Som za variantu c.)
-
Takže jeho hodnotenie sa neráta ? Potom to mal Braňo dobre.
-
Braňo, musíš to poupravovať :) Divisak to zle zrátal, urob to podľa Indigo a prirátaj body od Divisaka. ( komplikované, viem :D )
-
Gendry 0 (10) Roslin Frey +1 (12) Janos Slynt -1 (8) Robb Stark +2 (14)
-
Areo Hotah +2 (36) Aerys -1 (1)
-
-
Ejha, problém s @brbr sme rovnako hlasovali ...
-
Dúfam že je Everett s mojím hlasovaním spokojný :)
-
Zdá sa že máme prvého víťaza :) Olenna -1 (30) Wyman +2 (40) Mel +1 (26) edit: opravené
-
-
@Alek ahá, jasne :) mám to aj v sledovaní, ale akosi mi to tej mojej hlave nedoplo, že to je stránka tohoto webu/fóra :)
-
-
-
-
Ked sú tri postavy tak +2, +1, -1 ? Olenna Tyrell +1 (25) Melisandra -1 (22) Wyman Manderly -+2 (27)
-
Čierny humor je najlepší :D
-
Áá, nové smajlíky, tieto sú od dosť lepšie. Vďaka :)
-
:D Tej Dany by sa to fakt zišlo
-
@ZoiD niekto tu písal že .png formát nie je zatiaľ podporovaný :)
-
-
Na androide nepomohlo ani to ... ale našťastie sa sem dá chdiť cez operu, čiže všetko v pohode :)
-
Na Androide mám presne taký istý problém ako brbr, ale len ked idem cez natívny prehliadač, Ked idem napr. cez Operu tak načíta v pohode.
-
@brbr tie neprečítané komentáre si budeš musieť poctivo odklikať :)
-
Teraz som objavil jednu maličkú chybu. Na 404error page je napísané toto : "Stránka nebyla nenalezena" :) ( alebo že by v češtine uzákonili dvojitý zápor ? ;) )
-