Isca
O uživateli
- Přezdívka
- Isca
- Datum registrace
- Návštěv
- 178
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Nojo, významy se posouvají, i ta děvka byla původně tuším jen neprovdaná mladší žena ve služebném postavení.
-
-
Amíci to řešit nemusí, "maid" z mermaid naznačuje už myslím jen pohlaví a věk, nikoli stav.
-
-
Loras používá S(c)haumu, aby vypadal jako ovečka.
-
Nemá žádné trauma, používá shauma...
-
Chmur: Dej si pozor na to , co si přeješ :-)) V turecké lázni plné nádherných ženských se mohla osoba mužského pohlaví vyskytovat i za trochu jiným účelem, než máš asi na mysli..
-
-
Seriál, pravda, mohl dopadnout hůř, ale, když odhlédnu od změn/krácení děje a přidávání/ubírání postav, tak v čem je jiný oproti knize, je taková lehounká potravinářská fastfoodová fólie, kterou je celý potažený. A asi to tak musí být, aby ho HBO b…
-
-
-
To brbr and krisa: Ale, ale děvčata, pánové přece závažnější fyzické aktivity nemůžou vykonávat bez ..ehmm..stabilizace určité tělesné části.
-
"Deprese? To je pro střední vrstvy."
-
To Naera: To, že tvoje práce je lepší na první pokus, neznamená, že to tak musí být u druhého. Lidé jsou různí, s různým temperamentem, zkušenostmi, cítěním, hodnotovým žebříčkem a cestu ke zdárnému výsledku může být pro každého jiná.
-
Tak do tohoto nejdu. Patero vypadalo dobře, ale ta metafyzika tady, tady metafyzika...Myslím, že zůstanu u starého dobrého objímání čarostromů bez tváře.
-
Flanker: Pro neznalé prosím udej zdroj, jinak jsi podezřelý ze zakládání vlastního náboženství .
-
Ta poušť uměle vytvořená místními dětmi mě teda dostala :((
-
Krisa: Takže to máme: jednoho tmavovlasého úchvatného bastarda , jednoho rudovlasého poloboha......ehm, existuje nějaký božský bloňďák ? :-P
-
Nechte toho už, nebo zpochybníme Starkovic právo postavit si Zimohrad :-)
-
Chmur: Prosazují se i ti, kteří , jestli nějaké právo mají, tak velmi subjektivně. Pravda, mají u publika víc bodů za umělecký dojem.
-
-
Heavy: Špatně jsem to vyjádřila - jde spíš o tu zodpovědnost plynoucí z vládnutí - takové to "Dřu jako mezek, ale kdybych to nesrovnal každý den razítka do šuplíku, a nepřekontroloval všechnu odchozí poštu ,tak se úřad položí. "
-
Ale i v knize to byl v podstatě vztah z vášně - teda ze Stannisovy posedlosti vládnout kombinované se strašnou zodpovědností za to, čemu by měl vládnout. Akorát v knize se k němu Mel dostala tak, že ho rozumově přesvědčila o tom, že katastrofa je ne…
-
Konečně jsem viděla slavnou sexuální scénu S+M..Takže: taky jsem z knížky neměla dojem, že by se za zavřenými dveřmi mělo mezi těma dvěma něco takového odehrávat . Ale kupodivu to nepůsobí nijak proti charakteru obou postav: Mellisandra s fanatick…
-
Návrat domů je jen iluze pro masy, že po vítězství následují samá pozitiva. Že to tak není, a že spadli do s....k ještě hlouběji, poznají jen dotyční, a on si je systém dovede ohlídat i doma. Páky přes blízké lidi fungují i tam.
-
Film jsem neviděla, ichformu taky nemusím, ale v knížce právě ta ichforma schovává případné logické díry ve fungování světa a jednání postav - Katniss prostě popisuje, co se kolem ní děje, a jak na to sama reaguje.
-
AshaG: Bitka na hradbách mi přišla snad ještě víc proti logice prostředí než nečekaný sex. Někomu asi unikl drobný rozdíl mezi rytíři a gladiátory.
-
Ženy, které jsou milovány pro duši, můžou milovat pro duši. Ženy, které jsou milovány pro ksichtík prdelku, či jiné anatomické pozoruhodnosti, milují pro to, co píše Chmur.
-
-
Freyové - "We Guard the River" nebo "Last Standing ". "Last in Battle" se mi nelíbí se stejného důvodu jako "Dog Eats Dog" u Cleganů - pokud jsou u známějších rodů použita jejich skutečná hesla, tj. výroky vyzdvihující nějakou vlastnost rodu (pro r…