erik1131
O uživateli
- Přezdívka
- erik1131
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Skvelé, už tá FB stránka funguje!
-
Chmur: Pridávam sa k tebe. Keby som vedel lepšie anglicky, už môžem čítať Dance with Dragons a k tomu aj cripple god...
-
mne sa viac páči táto
-
S komunikáciou so zákazníkmi mi príde asi najlepšie fantom print. Odpovedajú na svojej stránke Odpovedajú na maily. Odpovedajú aj na FB. A Vždy každému všetko vysvetlia, aj keď x-krát sa to, už niekto predtým...
-
ale ja to nemyslím doslovne... preto som tam dal toto „:D“
-
Já byť vami, tak sa Talpressu poďakujem za vydávanie vynikajúcich kníh a nenadávam im tu, ako Tur :D Ale to jednanie so zákazníkmi... 3x krát som im písal ohľadom toho, že na slovensku nefunguje ich FB stránka... 1x napísali, že chyba je v mojom prí…
-
asi máte pravdu :)
-
Nechápem, ako si môžu češi zapametať tie mesiace... slováci ich majú skoro také isté, ako angličania(zabité 2 muchy jednou ranou :))
-
gruno: Začni čítať aj dvojku(tu už mám prečítanú) a keď začneš s trojkou budeš prekvapený koľko vecí vo dvojke súvisi s trojkou. Výborná séria a to som iba na tretej knihe(vraj je stále lepší a lepší)
-
Tak to vypadá, když tam pracuje jeden odborník s dalším.
-
pokud vím tak to nejde nikomu kto žije na slovensku :)
-
Alek: Už sem se přihlásil. Do vyhledávaní sem psal talpress, taky sem kliknul na FB odkaz na talpress.cz a vyskoušel i ty co sou tady a nic.
-
Ja si určite koupim vázanou. Jednak proto, že obálky se mi líbi, a ješte k tomu mám koupené všechny tři vázané díly.
-
-
V literamě sem si koupil všechny díly od stevena eriksona. Ani sa nedivím že hru už nemají na skladě. 21-25 procent sleva na každé knížce :)
-
dal sem si to do vyhledávaní, ale nic nenašlo.
-
jsem, ale stále to nejde. Holt se asi na jejich FB stránku nepodívam :(
-
hmm mně ani jeden, a to sem vyskoušel google chrome, operu a nakonec i explorer
-
Vám to de? Mně se nic neotevře.
-
Nemohli by ste mi prosím vás dát jejich FB. Nemůžu ho nikde najít.
-
Arutha2321: Ja som to tiež čítal cez prázdniny. Počas školy nemáš šancu to prečítať naráz. Momentálne som na tretom dieli, super knížka. Konečne som pochopil chodby a fungovanie sveta.
-
v obchode je napísané: vydanie 31.1, a keď som sa opýtal talpresu, povedali že bude až v apŕili.
-
Lord: 1.posledni prani 2.mec osudu 3.krev elfu 4.čas opovrženi 5.krest ohnem 6.vež vlaštvoky 7.paní jezera Zaklínač je skvelá séria na ktorú len tak nezabudneš
-
hmmm prebal v januári, vydanie v apŕili a obchody to predávajú od februára :D
-
Není nad to, keď máte voľnú chvíľu a sedíte v obývačke, byte a vidíte tam knihy, ktoré vám zaručia veľa hodín zábavy :) Osobne nechápem ľudí, ktorý hovoria: „Ty čítaš? To je na dlho, ja pozerám filmy.“ :D
-
kdenictunic: Myslím, že sa to oplatí. Je to jedna z najlepších ság, aké boli napísané. Pri čítaní jednotky je možno človek trocha zmetený, ale to časom prejde. Pozri: http://www.legie.info/serie/120-malazska-kniha-padlych Hneď druhá po Martinovi. …
-
hm, tá babka s tými oharmi, je vysvetlená neskôr, nechcem ti prezrádzať dopredu, pri čítaní ten dej krásne do seba zapadne, ale na začiatku je to fakt voprus, lebo nič nechápeš ;)
-
Tak mesačné záhrady si určite prečítaj, ja som do strany 300 nevedel, čo sa tam deje a potom .... super fantasy. Teraz mám prečítaných 500 strán z druhej knihy a není, čoho ľutovať. Mám už doma aj tretiu a štvrtú, fakt super skrátenie na vichry :D