Maliky
O uživateli
- Přezdívka
- Maliky
- Datum registrace
- Návštěv
- 537
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
A kde to teda čtete? =) E-booky? Já sem si pořídil novou jednosvazkovou verzi s pevným přebalem, ale když začínají dělat nové vydání, tak doufám, že ty jednosvazkový dovydávaj. To bych se asi fakt nas***-štval.
-
Teda nemůžu říct, že by nové obálky knih nebylo hezký, ale proč zase začínají s něčím novým už v rozjetým vlaku? To má mít každý díl serie jené zpracování? No to to bude vypadat... Nic mě nedokáže naštvat víc, než když si pořídám několik knih ze ser…
-
Jako třeba, že bych šel po ulici, potkal chlápka co vypadá jako Malíček a dal mu pořádnou nakládačku? =D To už je moc... Ale tak je fajn, když knížka vyvolá emoce. Samoozřejmě v nějaký normě.
-
-
Jak to tak tady pročítám, jsem asi jedinej, komu se výkon Jacka Gleesona alias princátka Joffreho nelíbí. Příjde mi strašně monotóní a dřevěnej. Jinak se musím přidat k těm, které Arya mile překvapila a v seriálu na ně postava působila přívětivěji n…