johnytopinka
O uživateli
- Přezdívka
- johnytopinka
- Datum registrace
- Návštěv
- 381
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Veno, napiš mu o White Sand a Aether of Night. Jsou to rukopisy, které mu nakladatelé nevzali, když chtěl vydat knížky. Už jsem četl White Sand a na to, že to psal, když byl začátečník je to hodně dobrý. A je to v Kosmíru. Hoid tam ale nebyl, ale by…
-
:D
-
Taky sem nepsal na fóru ne? :D
-
-
Vsadim se, že ten kluk, co osvobodí Theona je Ramsay.
-
-
Můj list: Jon Irenicus - Baldurs gate 2 Záhadný - Mass effect 2-3 Darth Revan - Kotor Kreia - Kotor 2 Baal - Hvězdná Brána Darth Malgus - Swtor Bane - Batman Jinak Vader je podle mě trapnej, já vlastně ani ty SW filmy nemám vůbec rád
-
Mě to napadlo, jak se tam divně kroutil u toho stromu...
-
Nebyl to spíš vlčí sen?
-
To střetnutí v turnaji bylo jen v seriálu, ne?
-
malíček?
-
Ne houby, to je Euron někomu... asi Victarionovi ne?
-
Není to Aemon Samovi?
-
Marilion -2 (2) Horký Koláč +1 (13) Azor Ahai -1 (3) Jon Arryn +2 (20) Místo Jona dalšího Jona a sice Conningtona.
-
Jaime Catelyn.
-
Ramsay -2 (8) R'hllor -1 (9) Ygritte +2 (19) Areo Hotah +1 (10) Ygritte do kontroverze nedávejte, ta to ještě dá.
-
Podrick +1 (14) Berrick -1 (5) Ygritte +2 (12) Mia Kámen -2 (5)
-
-
Dej někoho místo Val.
-
Val +1 (18) Arys +2 (20) Mizzi -1 (4) Dany -2 (10) Nová postava je Theon.
-
nic
-
Val +1 (18) Dany -2 (7) Arys Oakheart +2 (13) Robert Arryn -1 (6)
-
Jaime +2 (20) Dany -2 (10) Catelyn -1 (3) Val +1 (11) A novou postavu volím Jona Sněha.
-
já nevim, proč lidi nechápou můj humor?
-
Na to obrázku je u Jona napsaná matka Wylla. Takže je to vyřešený, teorie R + L = J byla nesprávná a Nedíšek prostě ojel nějakou náhodnou... náhodnou. :D
-
Ještě mě napadlo, že Standa to má asi opravdu spočítaný. Martin by ho totiž nezbavil Dračího kamene a Bouřlivého konci, kdyby s ním měl ještě nějaké plány. Toť můj názor.
-
No, Stannis mi teda přijde úplně mimo, stejně tak Balon.
-
V tomhle byl Tanec horší než Duke Nukem :D
-
"Orlí hnízdo se vyprazdňuje" :D :D
-
Přesně a navíc Victarionovy kapitoly jsou na velmi vysoké úrovni, kapitola "Plenitel" je snad nejlepší z celé Hostiny, v Tanci jsem se na ně těšil od začátku a nezklamaly. A žádný harmonický pár od nich nechci, mě stačí, když jí čordne draky a udě…