überkiller
O uživateli
- Přezdívka
- überkiller
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Já se nebavim ani tolik o dětech jako spíš o těch sourozencích. Pokud jsou oba dospělí, uvědomělí (tolik k vymytí mozku) a souhlasí s tim nevidim na tom nic morálně závadnýho. S vlastníma dětma je to už trochu přes závit. jinak, ještě na vteřinku k…
-
-
-
Vskutku, však se podívejte na demeterský ghetta...a sorry že opakuji řečené, ale ty čísla nepřečtených příspěvků mě děsí :) bych si na ně musel dát aspoň dvanáctihodinovou šichtu.
-
Veselá hra pro celou rodinu na šest písmen? Já bych incest klidně povolil...ale s povinným potratem, pokud vám něco ujede.
-
Jasně že je to Gregor Elegán, to jinak Qyburn spotřeboval aspoň dva lidi. To je bez debat, Hora na atomovej pohon s bezodpadní výměnou :)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od überkiller 4. srpna 2012
-
-
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem ,)
-
-
-
-
Taky šířil mezi vězně malírii a tyfus a montoval si siamský trpasličí dvojčata . Ten dělá v pekle Luciferovi firemního doktora... Tady o něm máte hezkou písničku. Na hostování Markýz deSade :)
-
já myši nerad. Ani Jerryho, takhle na ně http://www.gadgetrivia.com/photos/o/68258-best_rat_trap_part_2.jpg
-
motherfucking double post :)
-
vždyť už zbyly skoro jenom samý děti a ty se v Americe zabíjet nesměj :)
-
-
Prošvihli jste luxusního středoškoláka-génia amatéra, kterej všechno zná, všude byl třikrát, randí s modelkama a s nikým nesoiuhlasí, všem to hrozně hrne a všichni mu to hrozně žerou...V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od überkiller 19. června 2012
-
V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od überkiller 19. června 2012
-
tyna : ještě aby ne, když u toho stíháš psychologický rozbory :))V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od überkiller 19. června 2012
-
já zapoměl, sorry :) mimochodem, jsou nějak přeložený ty Smraďochovy říkanky? V angličtině byly luxusní 'Reek,Reek, rhymes with leek...'
-
Jak říkal Larry Flint : Revoluce v pornu bude, až bude novej otvor...V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od überkiller 19. června 2012
-
-
A kolik mu teda je? Píše bez hrubek a s chytrýma slovama ale názory má vážně sobí...V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od überkiller 19. června 2012
-
A není vám ho teď líto? Zas aby hledal fórum, kde bude dost lidí, který se s nim budou bavit? Gepeto : Hodor hodor doprovodor :)V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od überkiller 19. června 2012
-
V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od überkiller 19. června 2012
-
Hellyeah! Právě jsem strávil půl hoďky času rozšiřováním si obzorů co se internetových přechytrařování týče. Gratuluju :))) Koukám už se to dostává do finále a už jsou tu jenom samí géniové a idioti. Fakt to stojí za to, nepřestávejte. ... Kolik tom…V diskuzi Skládka zbytočností aka Egohora (napíš čo chceš topic) Komentář od überkiller 19. června 2012
-
a vy ho v tom ještě podporujete, prasete jednoho... a ještě si ho hledáte na xichtbůkách! Škoda že neumím vkládat obrázky, jeden by se sem moc hodil... http://funnydb.net/funny-picture/2776/special-olympics-arguing-on-internet-is-like-running-in-spe…
-
náhodou, ve Warhammeru je město Praag.
-
gepeto - Určitě se setkáváš s češtinou víc než my se slovenštinou. To je proto, že u vás jsou běžný filmy a seriály (jak knihy,to nevim) v češtině, protože máme kvalitnější dabing. Navíc spousta věcí se do slovenštiny vůbec nedabuje. Já netvrdím že …
-
gepeto - zastávat se špatnýho překladu tím, že komu se to nelíbí, tak má číst originál se mi zdá hodně mimo mísu. Navíc bych řekl, že ty budeš mít estetickej dojem z češtiny těžko(nic ve zlým).