überkiller
O uživateli
- Přezdívka
- überkiller
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
EY: vždyť Arya něco po Sanse házela pořád. A i v seriálu dostane něčím na té úvodní hostině. Nebo má ta pomerančová scéna nějakej hlubší význam, že jí srovnáváš s Jofreyho tyranií? A Sanse (herečce) je patnáct, takže moc hambatostí nebude...a předst…
-
ehm, scéna s pomerančem? remind me...
-
hmmm, tak Sansička se nám asi nesvlíkne,no :)
-
Lena že se nechtěla svlíkat? To je divný, když je nahá v každým druhým filmu kde hraje...
-
nechte si zdát:) jenom sympaťáci umírají mladí. Cersei neumře během nějákýho trapnýho prologu, to by bylo pod její úroveň,to bude nějáká velká událost z pohledou aspoň tří POV. ...aspoň byste si její smrt pořádně užili.
-
ten Greyjoyskej by seděl : My nesypeme.
-
Mellisandra by měla mít červenější vlasy, až by to tlouklo do očí. Vypadá dosti obyčejně. Ale je to kočka a jelikož si tu ještě nikdo pubertálně nezaslintal, udělám to já a doufám že jí dají pořádnej honorář :)) A Jaquen pořád nikde, panchart.
-
jeded klípek pro fandy osmdesátkových hororů a tvrdýho hip hopu:
-
death at funeral je jedna z nejlepších komédií,co znám. A Američani, pohoršený absencí černochů, si natočili remake, kterej je o černošský rodině na pohřbu. Posuďte sami. http://www.csfd.cz/film/229694-horsi-nez-smrt/ http://www.csfd.cz/film/268367-…
-
-
Hellyeah! Hail Victarion!
-
já jsem si z legrace pustil první díl s dabingem a nepřišlo mi to tak hrozný jak všichni tvrděj. Jenom je to...takový...jako by četli text, o kterým nic nevědí. Jakoby ten pán nevěděl co je to Zimohrad a proč tam vládne.
-
tyvoe, Ivo Aštar Benda je můj vzor, tady vidíte s jakou, vyloženě, debilitou si můžete založit sektu a lidi vám to budou žrát. :)) Zajímalo by mě kolik vytáhnul z těch lidí peněz. Jenom škoda že ty protiještírkový amulety jsou vtip. Aspoň doufám!
-
laky : proč by neměla Sedm království šanci dobýt? Má draky, jede k ní Victarion s dost velkou flotilou a HLAVNĚ se jí skoro nemá kdo bránit. Starkové mrtví, všichni schopní Lannisterové taky, poslední Baratheon někde v zimě, Tyrellové jsou podrazác…
-
A nebo příjde doprostřed Velký Zimy na ty pláně plný hrobů, dráčci rozmrazí Jiné a Dany si založí Novou Valyrii :)
-
zdroj - učebnice dějepisu pro základní školy, Napoleon umřel v domácím vězení na sv. Heleně. Otrávili ho arzenikem.
-
však můžete šprechtit skopčácky, nikdo vám v tom nebrání. Já jsem za češtinu poměrně rád.V diskuzi Vyjádření Talpressu k novému vydání Písně ledu a ohně Komentář od überkiller 2. února 2012
-
já mám dojem, že se o to zasadil někdo z českýho národního obrození, aby jsme neměli ošklivý německý měsíce.V diskuzi Vyjádření Talpressu k novému vydání Písně ledu a ohně Komentář od überkiller 1. února 2012
-
tak,tak, Lord Petyr nekope za Lannistery.
-
vskutku :) já mám pocit že slova malých rodů nebyla zmíňena v knihách vůbec (Mormonti ano) ale tady jsem jich našel spousta http://awoiaf.westeros.org/index.php/House_Words
-
hezký, hlavně ten drakonýrskej. trošičku mimo mísu... to má každý rod svá slova? Já myslel že jenom ty největší. Jaký je heslo Boltonů? A vůbec, ostatních rodů?
-
Nejlepší jsou vařené slepičí ovulace. Já ty nahraný smíchy hrozně nemam rád. V ang. originále je autentickej smích, nahranej asi když to někde promítali, ale v dabingu máme 'malý smích' , 'střední smích' a 'velikej smích s potleskem' a točíme to dok…
-
nejdrsnější klaďas je jednoznačně Patejl z Kulhánkovy série Divocí a zlí.
-
-
amaroun - a tobě se Sansa nelíbí, či co? Podle mě už pod zákonem není.
-
tady už jsme o díl dál, tady černit nemusíš :)) , ale máš pravdu že Quentin tam byl úúúplně k ničemu.
-
hergot, samá dýza. Poslouchejte něco pořádnýho, třeba Kasabian.
-
jestli to bude dlouhý jako Tanec s draky a nebude se půl knihy zabírat Mereenským jídelníčkem tak budu velice spokojen. GRRM by měl napsat kuchařku ať ty žrádla furt necpe do knih :)))
-
krisa : flákání po ránu, pak lehárko odpoledne a nakonec si dáchnout před hlavní večerní zevlovačkou?
-
když přeinstaluješ widle, tak se tohle děje často. Asi si budeš muset zálohovat sejvy a přeinstalovat. Nebo nejdřív zkus nahrát všecky ovladače od grafik a tak ale tos asi udělal...