knedle
O uživateli
- Přezdívka
- knedle
- Datum registrace
- Návštěv
- 110
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
ja si ji (kindle) chci koupit, ale nejak mi ted schazeji penize na uctu - takze chte nechte musim pockat a budu doufat, ze to nebude drazsi (coz by jen znamenalo, ze budu chvili nasranej)
-
kdo tu naposle udelal tu kolaz u Tyrrelky? mohl bych poptavat i brienne?
-
2 recenze (prej bez spoileru) http://www.thedailybeast.com/articles/2011/07/06/george-r-r-martin-s-a-dance-with-dragons-the-latest-book-in-his-a-song-of-ice-and-fire-series.html http://www.tor.com/blogs/2011/07/winter-is-almost-upon-us-george-rr-m…
-
-
psal o tom elka_cz na twitteru nebo na svem blogu a mam pocit, ze clo zaplatil amazon (coz jsem nepochopil)
-
tusi nekdo, zda se ceny kindle edition na amazonu lisi v pre-order a pak az to vyjde?
-
maso mohlo byt brneni - stale ve stylu pohrbil stary zivot a mrchozrouti - zlodeji co kradou věci padlým...
-
a jeste http://fanmovie.cz/serialy/game-of-thrones-rim-v-havu-fantasy/
-
http://25fps.cz/2011/fantasy-nebo-pseudohistoricke-softporno/ jeste jsem necet
-
znas capkovu: vrahem je zahradnik?
-
novy preklad - urcite ne - je jen jedno vydani...
-
ja si taky udelal radost: http://awesomescreenshot.com/021fjx9a9
-
-
-
tak se pridavam do klubu - jedine dve kapitoly, ktere jsem preskocil, byly Dany (obe v Hostine, v kazde jedna)... ... a proto taky jsem nedal plne hodnoceni
-
na gog dnes (a nevim jak dlouho) vsechny interplay hry za polovic = 3$ http://www.gog.com/en/promo/interplay (MDK, Falout, Freespace, Stonekeep, Descent aj)
-
jop - malicek s branem nema nic spolecneho ale nasmeroval pak vlky a lvy proti sobe
-
kvuli slovniku bych si ho mel do te doby rootnout...
-
alek diky - ja se toho clanku furt bal a odkladal jej... zni to dobre
-
baltim: jen orientacne - budes neco sepisovat?
-
ja asi nesmyslne obetuju prachy za koupi ebooku , cca prvni den :)
-
tak douga ne - beru zpet - chewieDC
-
mimochodem - titulky tentokrat byly v nove verzi - bez dvojcat (bez pentosu, bez orliho hnizda) - takze verze 5
-
imho by to tetsuo mohl dat (pro aktulane.cz nebo kde to je) - nebo douglas :) teho sme mylsim zlanarili pekne na lopuchu...
-
precist 107 novych je fuska... finale velmi pekne, 4 krasne cliffhangery - to se mi budou dobre psat souvislosti :) a pod kapuci je jaqen... on je a vzdy byl zahadna postava
-
tak jo, opet si zakazuju toto vlakno, vecer naschle
-
-
-
strasne rychle to uteklo, nadsenej ale nejsem komentar az po zitrejsim druhym shlidnuti ale jeden si neopustim: tyrion je buh boje, respektive preziti :)
-
Otakuassemble!