Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@Aviv volte Ježíše - pro lepší znalosti o sexuální psychologii čarodějnic =D
-
-
@flanker.27 myslíš ten seriál o "drsném" severočeském kraji plném "drsných" lidí? =D
-
@Aviv spíš by bylo v tomhle případě zajímavé přestrojení za pořádného Rakouského krampuse :twisted:
-
@Gepeto Mexiko je plné úplatných pelikánů. Proto je třeba aby je strýček Donald sledoval =D
-
@flanker.27 neviděl jsi snad nového Trošku? :twisted: (já vím, tohle je dost cynické i na mě)
-
@sfik co takhle Černá legie? Eragona nečti, leda bys měl chuť natlouct si hřebíky do hlavy.
-
-
Proč to vypadá jako nepovedený larp na Jadis? :-k
-
@Nevada neboj, hra už asi tak od třetího dílu vůbec nedává smysl, takže je to celkem jedno. Prostě chlápek bude svůj příbuzný v minulosti aby zachránil svět v budoucnosti před templáři/bohy/prapodivnými bytostmi a do toho vraždí spoustu lidí. A k to…
-
Myslím, že nového Spidermana vynechám. Předpokládám, že se mi bude nelíbit stejně jako ten předtím. Vypadá to jako teen-age verze superhrdinského seriálu typu flash/arrow/supergrill. Což je něco co rozhodně nechci vidět. Pokud jde o CA - on vážně ně…
-
@brbr tak že jí pozdravuji :-)
-
@Aviv počítá se zhruba 600km (po silnici, ne vzdušnou čarou) vzdálenost jako okolí? Jinak Slováci i Slovenky tu jsou, minimálně Arutha, Hildegarda (tu už jsem tu ale dlouho neviděl) a pár dalších.
-
-
@flanker.27 tys měl vždycky o lidech příliš vysoké mínění... nezapomínej na to, že většina lidí by byla po lobotomii zhruba stejně chytrá jako před lobotomií. Pořád jsou to jenom zvířata, akorát že s trochou toho vzdělání a systémem, který nedovoluj…
-
@flanker.27 tuhle jsem koukal na gameplay z testu. Vypadá to dost dobře, ale upřímně by to chtělo ještě nějaký čas na technické doladění. Takže bych to vydávání úplně nechtěl uspěchat, aby pak tomu nenapadala spousta špatných recenzí za věci které b…
-
-
-
@flanker.27 ne, Hopkins tam celou dobu naopak jede dost antitheistickou přednášku.
-
@Mistr Kápě silná slova od jaghuta.
-
-
@Dreamer elsie je ta hnědooká zaměstnankyně co pracovala pro Bernarda a řešila únik informací. Stubbs je ten trouba co vedl ochranku.
-
-
@sfik Viděl jsi potitulkovou scénu? :twisted:
-
@brbr v poslední době jsou to spíše dvoukoláky plné granátů =D
-
@DanielSvatoš za Corva, když máš k dispozici Emily? Proč? 8-O
-
-
@DanielSvatoš a pořád není na PC :evil:
-
@brbr Jo, ten díl je skvělý.