Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Monte Karstark Ne, myslím prostě fotku do ze seriálu ve kterém hrála. Zatím má jen jednu fotku z jen jednoho seriálu, navíc se v něm jen mihla (tři mušketýři). Takže ta jedna fotka navíc by neměla být snad problém.
-
jak dlouho na csfd zhruba trvá doplnění odeslané fotky? Odeslal jsem fotku odpovídající všem parametrům i s volným zdrojem, už je to přes týden a ještě ji nepřidali. Pochopil bych, kdyby to bylo u někoho kdo má milion fotek, ale u herečky která tam …
-
@Mellien No, magie je na vyšším levelu celkem slabší, pokud chceš jet jako mág, tak si k sobě musíš nabrat nějaké společníky na boj z blízka, nicméně jako bojovník žádné společníky nepotřebuješ. Mám s tím zkušenosti takové, že jsem to dohrál úplně c…
-
@Edem trojka bude jenom jednička ve vysokém rozlišení :-D
-
@Jay Back to war je normální jednička, akorát jsou tam přidané navíc asi dva národy a nějaké kampaně.
-
@Jay mám stejný problém, původní europen wars mi nejdou spustit na win 8.1 ani v režimu kompatibility a funguje mi jenom back to war. To další rozšíření jedničky už mi taky nefunguje.
-
Nějaký další fanoušek Trevora? :-D
-
@Edem europa universalis 4 je fakt skvělá.
-
Je to parodie? Prosím, že je to parodie 8-O
-
@Kamilkazi Cossacks a American Conquest. Dvě RTSka. Jako RPG bych doporučil sice starší, ale zato se skvělým příběhem Golden Land. Protože v jaké jiné hře má starosta na zdi pověšený obraz ruského diktátora :-D
-
-
A dostal dědický meč a půlka lordů westerosu ho k tomu prakticky dokopala.
-
@svoa00 Mě taky osobně urazil. Je to jako kdyby někdo vydával Iron Sky (to je ta komedie s vesmírnými nácky) za dokument o druhé světové válce.
-
@Krisa Ne, opravdu to nedává smysl. Ale na druhou stranu je to skvělý příklad adaptace knihy - je to úplně stejná hovadina :-D
-
Tak komu se taky tak líbil nový MAD MAX jako mě?
-
@p1e9t9r2 No, on to pak Krvevran s Blackfyry docela pořešil :-D
-
@Nevada Svět ledu a ohně?
-
@Tyrion Lannister jasně, šestá série bude o tom, jak se Jaime a Bronn vypravili na Železné ostrovy, popovídat si s Balonem :wall:
-
@Jay Nebo by se prostě oženili jinam. Ne každý Stark chodil "preventivně" k hlídce, jinak by neměli ty vedlejší větve.
-
@Jay jde o to kolik Lannisterů pobýhá po Casterlyově skále, Lannisportu a vůbec dalších částech západozemí. Je jich mnohem víc než třeba Starků.
-
@Tyrion Lannister jistě že nedostal ;-) A teď mě omluv, musím si jít upravit svojí pleš :-D
-
@Tyrion Lannister taky mám své zvědy všude :-)
-
-
-
@Nevada Neříkala jsi, že Syfy může teď věnovat peníze do něčeho hodnotnějšího? :twisted:
-
@Thorar Viděl jsi seriál Wolf`s Rain?
-
Na archiv se pořád chystám nicméně ty obálky, minimálně ta u druhého dílu, vypadají hrozně. Není to zase nějaká patetická blbina že ne?
-
@Thorar s českým dabingem? To opravdu neznám... TO bude asi tím, že moc anime s českým dabingem není.
-
Když už máme zkrachovat, tak ať to stojí za to! Řecké myšlení mě nepřestává překvapovat.
-
třináct dílů je standartní série + vánoční speciál.