Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
-
@sfik Kurt Sutter je velice specifický scénárista. Ale jinak za mě celkem dobrý. Je to historická fikce, jak on sám přiznal a se skutečnými dějinami to nemá moc společného. Ale je to nářez. Mě se tedy první dvojepizoda líbila, ale mě se líbilo i SoA.
-
@Achileus Ne, Martin řekl, že směřují ke stejnému konci, jen každý jinou cestou.
-
@Tyrion Lannister překonat Salvation, je jako kdybys měl vyhrát běh na sto metrů proti vozíčkářům - nejspíš to dokážeš, ale asi se tím nikde nebudeš chlubit.
-
@Riokai Lepší u reálného piva o fiktivním světě, než u fiktivního piva o reálném světě ;-)
-
@brbr To není pohádka, to je nepopsatelné zlo :-D
-
@Ugla poník je žrádlo, ne kámoš :-D
-
@sfik Jeníček, Mařenka, a Karel Kopfrkingl? :twisted: @Hildegarda ale v takovém případě by to bylo jak jídla tak místa dost. Poníci umí většinově létat, a navíc náš zákon nijak neomezuje konzumaci koňského masa ;-)
-
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 13. září 2015
-
@flanker.27 pro Hudbu ticha není znalost druhého dílu podstatná, je to věnováno jenom Auri. Jinak Galadriel by patřila do stejné kategorie jako třeba Devi (lichvářka) :-)
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 13. září 2015
-
@flanker.27 (o jednu ledovou sprchu později) Auri je úplně jiná kategorie než Galadriel,je řazena do kategorie "roztomiloučká". Vážně by sis měl přečíst Hudbu ticha :-) @Tyrion Lannister Sam je celkem dobrý, a ti dva ňoumové co putují se společenst…
-
@flanker.27 :oops:
-
Frodo je snad nejhorší postava v celém LOTRovi. Je naprosto příšerný a neskutečně, ale neskutečně mě vytáčel. Samwise ne, ten je celkem v pohodě. Jinak ze společenstva jsem měl nejraději Gimliho (protože to je opravdový borec) a Boromira. A samozřej…
-
-
@Jay pokud jde o LOTR filmy, mám k dispozici jenom rozšířenou edici (tu hodně hodně rozšířenou, kde jsou asi tak hodinové titulky u každého dílu) a tam to řečeno je. Jestli to bylo i v kino verzi nejsem schopný říct.
-
No hurá, konečně někdo s kdo dokáže být celkem objektivní a kritický o k oběma stranám... http://www.novinky.cz/kultura/salon/379007-svet-je-jen-jeden-rika-analytik-a-komentator-erik-best.html
-
@Arutha V první verzi pravidel bez korekce právě platit nemuseli. Jinak šanci proti nim mají třeba právě ti nomádi. Když každé kolo změníš jedno území na poušť (pomocí pevnosti), a dáš si ze startu ty tři baráky tak nějak blízko k sobě, tak máš na k…
-
@Arutha No, ono je tam pro to jejich tunelování nějaké omezení v pozdějších pravidlech, protože ono to vyznívá jakože můžou udělat tunel a bezplatně postavit dům, ale pak je to myslím omezené tak, že můžou sice ten dům postavit spolu s tím tunelem j…
-
Jo, to znám, docela zábavné, hlavně za trpaslíky nebo nomády.
-
Neví někdo z vás jak na steamu aktivovat starou originálku hry která nemá žádný ochranný klíč který steam chce zadat?
-
@OslicekCZ že by zlaté společenstvo podporovalo Targaryena? Zlaté společenstvo které vzniklo právě pro podporu Blackfirů proti Targaryenům?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 7. září 2015
-
-
@Gepeto Ale předtím tam měla na chvilku lepší...
-
@Monte Karstark ok, moje chyba. Špatně definovaná otázka. Jak se TOHLE mohlo sakra dostat kamkoli dál než na tu základku?
-
Jak TOHLE mohlo vůbec projít základku? =D